Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Rafał Wójcikowski: Było źle. Czy będzie jeszcze gorzej?

Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr. Rafała Wójcikowskiego – „Ekonomiczny aspekt podziału na lewicę i prawicę”. Prelegent mówi w nim m.in. na temat perspektyw wyjścia ze spirali zadłużenia w jaką wpadło wiele państw, kreśli także wizję rządów wolnorynkowej prawicy, która obejmuje władzę w warunkach katastrofalnego stanu gospodarki i finansów publicznych. Czy rządy wolnorynkowców mogłyby w tej sytuacji cokolwiek zmienić? Jeśli tak – to w jaki sposób? Jeśli nie – to dlaczego?

Zapraszamy do wysłuchania tego interesującego wykładu, który miał miejsce w dniu 28 sierpnia 2010 roku podczas Pikniku Prawicowego w Wiśniowej Górze.

mp3_logoPobierz plik cz. 1… (MP3, 5,8 MB)
mp3_logoPobierz plik cz. 2… (MP3, 6,2 MB)

Nagrał: Jacek Klecel
Foto. JK


3 Responses to Rafał Wójcikowski: Było źle. Czy będzie jeszcze gorzej?

 1. RadzisławRranczak napisał(a):

  widzę na fotografii faceta otłuszczonego, przeżartego, ważącego 150 kg…
  i on pisze, że jest mu źle ?

 2. pawel napisał(a):

  Czy on pisze, że jest mu źle? On raczej mówi o tym, że polityka obecnych rządów prowadzi do gospodarczej klęski. Np. prof. Krzysztof Rybiński też mówi, że jest źle… Co prawda jest znacznie szczuplejszy, ale garniturów z lumpexu pewnie nie nosi. Pan Janusz Korwin-Mikke też mówi, że jest kiepsko. Gdyby było dobrze to chyba by nie ubiegał się o stołek prezia Wa-wy. I choć chłopina wygląda na zabidzonego i mówi, że jest źle, to często powtarza, że on akurat nie narzeka i na pewno sobie poradzi. Zresztą zapewne z samych felietonów w różnych gazetach wyciąga z 10 tysięcy zł. Do tego jeszcze dochodzą książki, itp… Więc mówi, że jest źle, choć jemu jest dobrze… I można tak w nieskończoność, w sposób kompletnie niemerytoryczny i złośliwy, żeby nie powiedzieć chamski, kontynuować tę „polemikę”

 3. kamil napisał(a):

  a jak inni obok mają źle, to co? mam oddawać w przeszczepach moje zbędne 10kg? wszystkich i tak nie wykarmię, hmm, Panie Ranczak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *