Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Rafał Wójcikowski: Było źle. Czy będzie jeszcze gorzej?

Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr. Rafała Wójcikowskiego – „Ekonomiczny aspekt podziału na lewicę i prawicę”. Prelegent mówi w nim m.in. na temat perspektyw wyjścia ze spirali zadłużenia w jaką wpadło wiele państw, kreśli także wizję rządów wolnorynkowej prawicy, która obejmuje władzę w warunkach katastrofalnego stanu gospodarki i finansów publicznych. Czy rządy wolnorynkowców mogłyby w tej sytuacji cokolwiek zmienić? Jeśli tak – to w jaki sposób? Jeśli nie – to dlaczego?

Zapraszamy do wysłuchania tego interesującego wykładu, który miał miejsce w dniu 28 sierpnia 2010 roku podczas Pikniku Prawicowego w Wiśniowej Górze.

mp3_logoPobierz plik cz. 1… (MP3, 5,8 MB)
mp3_logoPobierz plik cz. 2… (MP3, 6,2 MB)

Nagrał: Jacek Klecel
Foto. JK


3 Responses to Rafał Wójcikowski: Było źle. Czy będzie jeszcze gorzej?

 1. RadzisławRranczak napisał(a):

  widzę na fotografii faceta otłuszczonego, przeżartego, ważącego 150 kg…
  i on pisze, że jest mu źle ?

 2. pawel napisał(a):

  Czy on pisze, że jest mu źle? On raczej mówi o tym, że polityka obecnych rządów prowadzi do gospodarczej klęski. Np. prof. Krzysztof Rybiński też mówi, że jest źle… Co prawda jest znacznie szczuplejszy, ale garniturów z lumpexu pewnie nie nosi. Pan Janusz Korwin-Mikke też mówi, że jest kiepsko. Gdyby było dobrze to chyba by nie ubiegał się o stołek prezia Wa-wy. I choć chłopina wygląda na zabidzonego i mówi, że jest źle, to często powtarza, że on akurat nie narzeka i na pewno sobie poradzi. Zresztą zapewne z samych felietonów w różnych gazetach wyciąga z 10 tysięcy zł. Do tego jeszcze dochodzą książki, itp… Więc mówi, że jest źle, choć jemu jest dobrze… I można tak w nieskończoność, w sposób kompletnie niemerytoryczny i złośliwy, żeby nie powiedzieć chamski, kontynuować tę „polemikę”

 3. kamil napisał(a):

  a jak inni obok mają źle, to co? mam oddawać w przeszczepach moje zbędne 10kg? wszystkich i tak nie wykarmię, hmm, Panie Ranczak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *