Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Rafał Wójcikowski: Czeka nas bankructwo świata zachodniego

Rafał Wójcikowski, nowowybrany poseł na Sejm RP z Tomaszowa Mazowieckiego (Kukiz'15), ma szansę stać się głosem wolnorynkowego rozsądku w zdominowanej przez ugrupowania etatystyczne izbie.Tego mu też życzymy.

Wójcikowski wielokrotnie uczestniczył w konferencjach organizowanych przez Unię Polityki Realnej czy też wolnorynkowe think-tanki (Fundacja PAFERE), gdzie wygłaszał interesujące prelekcje. Zapraszamy do wysłuchania jednej z nich, która miała miejsce podczas Wolnościowego Pikniku, który odbył się w 2009 roku w Wiśniowej Górze. Temat - "Czeka nas bankructwo świata zachodniego".


6 Responses to Rafał Wójcikowski: Czeka nas bankructwo świata zachodniego

 1. Logik napisał(a):

  Sztuczny pieniadz i kolosoany dlug? Przeciez to nielogiczne. Jesli pieniadz jest sztuczny to i dlug jest sztuczny. Wystarcy go tylko skreslic (wirtualnie, slownie) i po klopocie.

 2. Logik napisał(a):

  Szkoda czasu na sluchanie dyrdymalow. Jedna jest tylko racja wynikajaca z tego co mowi ten gosc – czas na zmiany, ale nie na takie jakie kolejna chazarska przybudowka Kukiz czy jak to sie nazywa chce ludziom wepchnac. Czas na likwidacje politykow i ich partyjek z interesami banksterow i korporacji. Czas na Basic Income dla kazdego czyli srednia place dla kazdego obywatela kraju podparta wielkoscia produkcji towarowej (w holenderskim Utrecht trenuja ten plan) oraz na bezplatny dostep do energii – bo przeciez woda, wiatr, pole magnetyczne sa dzielem stworcy a nie wytworem chciwego kapitalisty i nie moga byc przedmiotem handlu a sa. To tylko poczatek. Ale dobry a nie bajki i straszenia o dlugach. Dlugi to moze byc dzien bez kawy…

 3. sąsiadSołtysa napisał(a):

  Przecież masz bezpłatny dostęp do energii w postaci wiatru, pola magnetycznego, ruchu wody. Płacisz za to że ta energia zostaje zamieniona na prąd elektryczny za pomocą skomplikowanej aparatury którą ktoś zbudował, zapłacił za nią i przesłał wspaniałomyślnie do gniazda w twoim domu byś mógł pisać te komusze dyrdymały na swoim komputerze.LOL gdy stwórca chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera…LOGIK?

 4. Logik napisał(a):

  Soltys tzw. odnawialne zrodla energii czyli np. wiatraczki napedzane wiaterkiem ktorymi uslane sa krajobrazy w wielu krajach sa finansowane z obowiazkowej daniny nakladanej przez panstwo (? raczej korporacje) na obywateli. To my finansujemy kapitalistom ich pomysly za nasze srodki wbrew naszej woli. Jesli juz wychylasz sie z krytyka to najpierw poszukaj faktow, pomysl logicznie (wiem ze to b. trudne dla wielu takich jak ty) zanim wyglupisz sie z dyrdymalami jak wyzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *