Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Rajmund Pollak: Apeluję o bojkot facebook’a!

Nie pozwólmy na powrót cenzury w nowym wydaniu ponadnarodowych dyktatorów medialnych. Jeżeli szemranym manipulatorom opinią publiczną nie podoba się ani flaga biało-czerwona, ani orzeł w koronie, ani biało-czerwona-szachownica, to każda szanująca honor Ojczyzny Polka i każdy miłujący Rzeczpospolitą Polak powinni wycofać swoje profile i wszystko absolutnie wszystko z facebook'a!


Polska może istnieć bez Fecebook'a tak samo jak może istnieć bez cenzury!

Cenzura charakteryzowała od zawsze reżimy totalitarne, a jej apogeum przypadło na okres  hitleryzmu w Niemczech i stalinizmu w ZSRR! Od cenzury do dyktatury prowadzi już krótka droga usiana zbrodniami i zakłamaniem. Jeżeli cenzor zaczyna decydować o czym nie wolno pisać, to bezprawie i nikczemność może zapanować bez obawy o zdemaskowanie, bo wtedy złoczyńcom i oszustom nikt już nie jest w stanie przeszkodzić!

Precz z cenzurą! Precz z dyktaturą facebook'a!

Ogłaszam bojkot facebook'a! Od dnia dzisiejszego nie będzie tam ani mojego profilu ani jakichkolwiek moich komentarzy. Apeluję o ogólnopolski bojkot facebook'a!

Rajmund Pollak


One Response to Rajmund Pollak: Apeluję o bojkot facebook’a!

  1. HeS napisał(a):

    @Autor:”Apeluję o bojkot facebook’a”

    Robię to od dawna:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *