Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Rajmund Pollak protestuje

Stanowczo protestuję, przeciwko wstawieniu przez administrację portalu prokapitalizm.pl w tekst mojego artykułu pt.: „Zakazane życiorysy dwóch znanych Włochów” reklamy Komitetu Wyborczego SLD!

Nastąpiło to bez mojej zgody i nikt nawet nie raczył mnie powiadomić, że taką reklamę SLD zamierza wstawić pomiędzy zdania mojego tekstu !

Uważam ponadto, że to jest skandal na portalu, który w tytule ma wpisane poparcie dla wolnego rynku i kapitalizmu, że wstawia reklamy wyborcze postkomunistycznej partii jaką jest SLD, w sytuacji gdy niedawno odmówił mi publikacji innego mojego artykułu, zawierającego treści propagujące niezależność i samorządność związkową.

Domagam się natychmiastowego usunięcia reklamy K.W. SLD z mojego artykułu i oficjalnych przeprosin, że administracja portalu prokapitalizm.pl dokonała tak prymitywnych manipulacji!

Rajmund Pollak2 Responses to Rajmund Pollak protestuje

 1. Marko napisał(a):

  Na tym polega tzw. wolny rynek Panie Pollak. Klient placi a ze kasa jest najwazniejsza w wolnym rynku a nie jakakolwiek moralnosc i dobre obyczaje to zlecenie sie akceptuje..Wolnosc umow ponad wszystko! Plus moj wlasny dobrobyt..ponad wszystko. Co jest w tym zlego?

 2. Marek napisał(a):

  @Marko:

  wolny rynek opiera się na moralności właśnie.
  Najważniejsze jest zaufanie do partnera biznesowego i do ludzi. W cenie są też dobre obyczaje. Dopiero z nich wypływa, jak to pan ujął, kasa, czyli zysk.
  Pański dobrobyt ponad wszystko…no cóż, wypada zapytać, gdzie się pan takiego wolnego rynku uczył, i jak widać nauczył? Gdzie?
  Co w tym złego, że portal prokapitalizm.pl lansuje SLD? Ano to, szanowny panie, że SLD to w prostej linii partia postkomunistyczna.
  Poza tym jest ona przeciwna wolnemu rynkowi i kapitalizmowi jako takim.
  Zatem ideowo nie przystaje i nie wolno lansować na stronie wolnościowej i prokapitalistycznej organizacji, która zaprzecza takim wartościom jak wolność, własność i sprawiedliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *