Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Rajmund Pollak protestuje

Stanowczo protestuję, przeciwko wstawieniu przez administrację portalu prokapitalizm.pl w tekst mojego artykułu pt.: „Zakazane życiorysy dwóch znanych Włochów” reklamy Komitetu Wyborczego SLD!

Nastąpiło to bez mojej zgody i nikt nawet nie raczył mnie powiadomić, że taką reklamę SLD zamierza wstawić pomiędzy zdania mojego tekstu !

Uważam ponadto, że to jest skandal na portalu, który w tytule ma wpisane poparcie dla wolnego rynku i kapitalizmu, że wstawia reklamy wyborcze postkomunistycznej partii jaką jest SLD, w sytuacji gdy niedawno odmówił mi publikacji innego mojego artykułu, zawierającego treści propagujące niezależność i samorządność związkową.

Domagam się natychmiastowego usunięcia reklamy K.W. SLD z mojego artykułu i oficjalnych przeprosin, że administracja portalu prokapitalizm.pl dokonała tak prymitywnych manipulacji!

Rajmund Pollak2 Responses to Rajmund Pollak protestuje

 1. Marko napisał(a):

  Na tym polega tzw. wolny rynek Panie Pollak. Klient placi a ze kasa jest najwazniejsza w wolnym rynku a nie jakakolwiek moralnosc i dobre obyczaje to zlecenie sie akceptuje..Wolnosc umow ponad wszystko! Plus moj wlasny dobrobyt..ponad wszystko. Co jest w tym zlego?

 2. Marek napisał(a):

  @Marko:

  wolny rynek opiera się na moralności właśnie.
  Najważniejsze jest zaufanie do partnera biznesowego i do ludzi. W cenie są też dobre obyczaje. Dopiero z nich wypływa, jak to pan ujął, kasa, czyli zysk.
  Pański dobrobyt ponad wszystko…no cóż, wypada zapytać, gdzie się pan takiego wolnego rynku uczył, i jak widać nauczył? Gdzie?
  Co w tym złego, że portal prokapitalizm.pl lansuje SLD? Ano to, szanowny panie, że SLD to w prostej linii partia postkomunistyczna.
  Poza tym jest ona przeciwna wolnemu rynkowi i kapitalizmowi jako takim.
  Zatem ideowo nie przystaje i nie wolno lansować na stronie wolnościowej i prokapitalistycznej organizacji, która zaprzecza takim wartościom jak wolność, własność i sprawiedliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *