Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Ratujcie upadłe banki z własnych pieniędzy, łajdacy!

W Parlamencie Europejskim toczą się czasem bardzo ciekawe dyskusje. Tych najciekawszych nie uświadczy się w oficjalnych mediach. Polecamy polemikę brytyjskiego europosła z „Europy Wolności”, Blooma z niejakim Goebbelsem. Tak, tak jest tam – jak się okazuje – Goebbels. Chodzi o kryzys i o to, kto i za czyje pieniądze powinien ratować upadłych polityków i bankrutujące banki.
3 Responses to Ratujcie upadłe banki z własnych pieniędzy, łajdacy!

  1. Marko napisał(a):

    jak bank, ktory drukuje sobie sam „pieniadze” moze byc niewyplacalny albo zrujnowany? Ktos moze odp. powaznie na to pytanie?

  2. Grześ napisał(a):

    @Marko bank nie drukuje pieniędzy, otrzymuje od OBLIGACJE PANSTWOWE bez pokrycia!!

  3. Marko napisał(a):

    Panie Grzes, pan to doslownie zrozumial. W gruncie rzeczy dzisiaj nikt juz nic nie drukuje, zapisuje tylko w komputerze – idzie szybciej i bezproblemowo, bo bez swiadkow. Kazdy „bank” jest podlaczony pod FED (roznymi kanalami, czesto malo widocznymi). Na sygnal otrzymuje zastrzyk „swiezyzny” od Bena (jego ludzi, bo zaraz pan zle zrozumie). Ben i jego klika nie moze dopuscic do upadku jakiegokolwiek „banku”, to sa przeciez kanaly przesylowe do grabienia swiata. Od czasu do czasu zrobi sie jakis spektakularny „upadek-plajte”, ale za chwile jest „wykup” lub „przejecie” przez inny „bank” LO. Czy to jasne teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *