Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Red. Michalkiewicz kontra prof. Zybertowicz

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z interesującej dyskusji, która odbyła się podczas ubiegłorocznej konferencji PAFERE Liberty Weekend 2011 w Czeszowie na Dolnym Śląsku. W panelu udział wzięli prof. Andrzej Zybertowicz, red. Stanisław Michalkiewicz, dr Rafał Wójcikowski oraz prywatny przedsiębiorca, Jan Kubań. Prelegenci dyskutowali m.in. na temat wpływów służb specjalnych na przedsiębiorczość III RP. Podczas dyskusji doszło do różnicy zdań pomiędzy panami Michalkiewiczem a Zybertowiczem, co do obecnego wpływu WSI na biznes w III RP.

Zapraszamy do obejrzenia relacji…3 Responses to Red. Michalkiewicz kontra prof. Zybertowicz

 1. mały tadzio napisał(a):

  Czy synonimem polskości musi na zawsze pozostawać bylejakość?
  Czy te debile, które uczestniczą w sympozjum (nie przymuszone przecież przez nikogo), nie potrafią zachować choć minimum form cywilizacyjnych. Nie gadać, nie chrząkać, zachowywać się po prostu po europejsku?
  Czy organizatorzy, nie mogą po prostu na chwilę przerwać imprezy i zwyczajnie niedelikatnie – tak jak na to owi debile zasługują – zwrócić im uwagę?

 2. Grzegorz napisał(a):

  Co to znaczy po europejsku?

 3. vintyg napisał(a):

  @Grzegorz

  Tadzio po prostu współdzieli z wieloma Polakami nasze typowe kompleksy (w większości zresztą nieuzasadnione).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *