Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Ron Paul – kolejne zwycięstwa w badaniach popularności

Ron Paul wygrał dwie rejestrowane sondy popularności wykonane przez the National Federation of Republican Assemblies Presidential Straw Poll. Paul wygrał oba (zarówno to, ograniczone tylko do mieszkańców stanu Iowa, jak i dla uczestników spoza stanu) głosowania. Badania popularności odbyły się w sobotę, 29 października, na konwencji republikanów w Des Moines.Wśród mieszkańców stanu Iowa Paul zdobył 82% głosów. Na drugim miejscu ulokował się Herman Cain z 14.7%, Rick Santorum – 1%, Newt Gingrich – 0.9%, Michele Bachmann – 0.5%, Rick Perry – 0.5%, Gary Johnson – 0.2%, – Mitt Romney and Jon Huntsman 0%.

W sondzie wzięło udział 430 zarejestrowanych uczestników konwencji. 26 % głosujących spoza stanu oddało głos na Rona Paula won 26%, 25% na Caina, Perry i Santorum otrzymali 16%, Gingrich – 11%, Bachmann – 6%, Romney – 1%, a Huntsman and Johnson – 0%.

W drugiej sondzie wzięło udział 101 osób.

Mimo, że Ron Paul wygrał obie batalie, the NFRA wciąż jeszcze nie potwierdziła poparcia dla żadnego kandydata. Delegaci konwencji podejmą decyzję o poparciu prawdopodobnie w późnych godzinach nocnych.

Tł. Jerzy Mędoń, freeamericatoday.pl


2 Responses to Ron Paul – kolejne zwycięstwa w badaniach popularności

  1. Niezalezny napisał(a):

    Dziekujemy za dabra wiadomosc. Podajemy dalej.
    Prosimy o wiecej takich wiadomosci. Dla tych co by chcieli sie cos dowiedziec o RON PAUL zapraszamy na jego strone internetowa:
    http://www.ronpaul2012.com

  2. Marko napisał(a):

    Dla tych, ktorzy chcielby sie dowiedziec cos wiecej o prawdziym Ronie i Paulu sa inne linkie panie Niezalezny. Dlaczego pan tutaj wprowadzasz ludzi w blad rozpowszechniajac nieprawde?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *