Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Ron Paul na prezydenta?

„Do tygodnia” – oświadczył Ron Paul, odpowiadając na pytanie, kiedy zgłosi swą osobę do wyścigu o mianowanie przez Partię Republikańską na kandydata na prezydenta w wyborach 2012.

W trakcie podróży po kraju z okazji spotkań ze sztabami regionalnymi oraz zwolennikami jego kandydowania, w ramach przygotowań do wyborów prezydenckich 2012 w stanie Iowa, podczas otwarcia regionalnego biura wyborczego, kongresmen Ron Paul skomentował atmosferę przed-przedwyborczą, stan gotowości organizacyjnej na tle bieżącej sytuacji politycznej w USA. Podkreślił konieczność poczynienia starań, by wszystko dopiąć przed oficjalnym zgłoszeniem do wyborów. Zwrócił uwagę na znaczną determinację swoich wyborców, oczekiwanie zmian, dużą świadomość powagi obecnego kryzysu państwa w porównaniu do sytuacji podczas poprzedniej kampanii z 2008.

Należy przypomnieć, że w trakcie debaty wewnątrz-republikańskiej w Południowej Karolinie sprzed tygodnia  jego sztabowi udało się zebrać kwotę ponad 1 miliona dolarów, o czym nawet nie śmieli marzyć jego kontrkandydaci.

Ponadto z badań opinii publicznej stacji CNN w trakcie tej debaty jasno wynikało, że jest kandydatem, który ma największe szanse pokonać Obamę w tych wyborach, co wprawiło w konsternację i zakłopotanie oraz zostało określone jako „szok” przez komentatorów mediów korporacyjnych.

Jerzy Mędoń FreeAmericaToday.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *