Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Ron Paul znowu wygrywa

Kongresman Ron Paul ponownie wygrał badania popularności pośród kandydatów do fotela prezydenckiego w 2011 z ramienia Partii Republikańskiej. W Karolinie Południowej, w hrabstwie Lexington, odbyły się tzw. „presidential straw poll” mające pokazać poparcie wśród wyborców-republikanów w tym stanie. Po raz kolejny, jak to miało miejsce na początku roku na prestiżowej konwencji konserwatystów CPAC jak również w Arizonie w lutym tego roku , konserwatywny a zarazem wolnościowy polityk z Teksasu pokonał rywali w lokalnych „prawyborach”. Otrzymując 16% głosów wygrał z faworytem „establiszmentu”, Mittem Romney jak i znaną postacią biznesu i rynku nieruchomości legendarnym Donaldem Trumpem.

Badania poparcia wśród republikanów miały miejsce tuż po ogłoszeniu przez Rona Paula rozpoczęcia przygotowań do wyborów prezydenckich 2012.

Należy dodać, że nie dość, że po ostatnich wyborach do Senatu syn kongresmena z Teksasu, dr Rand Paul, jako senator Tee Party  śmiałymi inicjatywami ustawodawczymi jak i wystąpieniami medialnymi zaznacza swoją obecność, to już kolejny syn, Robert, także doktor, zapowiedział start w wyborach do kongresu z Teksasu.

Jerzy Mędoń (www.FreeAmericaToday.pl)


3 Responses to Ron Paul znowu wygrywa

 1. autonomista napisał(a):

  trzymam kciuki za Rona Paula!
  W Polsce też by się taki przydał!

 2. Łukasz napisał(a):

  Mała ciekawostka. Ron Paul sprzedaje swój dom w Lake Jackson, w którym mieszkał przez 40 lat. Może ktoś chce kupić http://www.buyronpaulshouse.com/ ? 😉 Czyżby przeprowadzka do Białego Domu w przyszłym roku? 🙂

 3. Marko napisał(a):

  Zabawna jest ta ekscytacja panem Ronem. Kto zna system wyborczy w USA ten wie, ze FED wybierze swojego czlowieka a tzw. wyborcy nie maja zadnego wplywu na kandydature tzw. prezydenta czyli marionetki hosztalerskiej sitwy z wall street.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *