Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Rośnie liczba przeciwników powiązania franka szwajcarskiego ze złotem

Wiele wskazuje na to, że chyba nawet Szwajcarzy nie okażą się odporni na propagandę bankditów oraz skundlonych przez grandziarzy polityków. Jak podaje portal bankier.pl, spada poparcie Helwetów dla referendum w sprawie zwiększenia rezerw złota i sprowadzenia szwajcarskiego złota do kraju. Pranie mózgów zaczyna robić swoje.


Jeszcze niedawno zwolennicy "złotego referendum" stanowili większość, dziś natomiast - według najnowszych sondaży - sytuacja odwróciła się. Zwolenników jest obecnie 38 proc., przeciwników natomiast 47 proc. W akcję nawoływania Szwajcarów do głosowania przeciw zaangażował się m.in. prezes banku centralnego Szwajcarii oraz czołowi politycy. Zapewne wspiera ich w tym międzynarodowa bangsterka, dla której pozytywny wynik szwajcarskiego referendum oznaczać by mógł wyłom w systemie nieograniczonego druku papierowego pieniądza.

Już za niespełna dwa tygodnie przekonamy się, na ile rozsądny jak dotąd ludek szwajcarski, okaże się odporny na zbójecką propagandę.

Przy okazji przypominamy, że wciąż trwa "Złoty konkurs PROKAPA", ze szczegółami którego możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie...

S


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *