Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Różnica między „okrągłym stołem” a Majdanem

Majdan wymusił wysłanie listu gończego za Wiktorem Janukowyczem, natomiast dyktator stanu wojennego Wojciech Jaruzelski jest nie zdegradowanym generałem, zapraszanym nadal na salony przez elity okrągłego stołu.


Generał w ciemnych okularach zorganizował czystkę w LWP w marcu 1968 roku, a potem był jednym z architektów tłumienia demokracji w czeskiej Pradze!

Warto wiedzieć, że Wojciech Jaruzelski jest ponadto odpowiedzialny za zamordowanie wielu robotników Gdańska, Gdyni, Szczecina i innych miast Wybrzeża w grudniu 1970 roku!

Jaruzelski wyprowadził wojsko, MO, ZOMO, SB itp. przeciwko Narodowi Polskiemu w dniu 13 grudnia 1981roku i jego sumienie obciąża śmierć ponad 100 ofiar stanu wojennego, oraz cofnięcie rozwoju gospodarczego Polski o co najmniej 10 lat!

Polacy mają prawo wiedzieć dlaczego Prezydent RP nie zdegradował jeszcze generała Jaruzelskiego do stopnia kaprala, a Prokurator Generalny nie wysłał dotychczas żadnego listu gończego za tym dyktatorem stanu wojennego?

Rajmund Pollak


3 Responses to Różnica między „okrągłym stołem” a Majdanem

 1. pawel napisał(a):

  Panie Rajmundzie

  Jaruzela, zdaję się, póki co żona ściga i chce rozwodu. Jaruzel ponoć (????) ją zdradza. Widać zdrada to jego natura…

 2. lucyk napisał(a):

  A kto niby miałby zdegradować generała jeżeli to wszystko jest jedną wielką „Rodziną”? A w rodzinie takich rzeczy się nie czyni. Czarne owce co najwyżej wytarga się za ucho i tyle. Ale w tym przypadku nawet nikt by nie odważył się powiedzieć o generale „czarna owca”.

 3. Marko napisał(a):

  General byl tylko pionkiem firmujacym dzialania Ligi Oszustow z zuplenie innego miejsca. Nie mial nic do powiedzenia a kto wie czy nawet nie przystawiono mu lufy do czaszki i nie postawiono ultimatom – grasz albo kulka tobie i rodzince. Zdegradowac i wyslac w kosmos nalezaloby zupelnie inne typy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *