Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Różnica między „okrągłym stołem” a Majdanem

Majdan wymusił wysłanie listu gończego za Wiktorem Janukowyczem, natomiast dyktator stanu wojennego Wojciech Jaruzelski jest nie zdegradowanym generałem, zapraszanym nadal na salony przez elity okrągłego stołu.


Generał w ciemnych okularach zorganizował czystkę w LWP w marcu 1968 roku, a potem był jednym z architektów tłumienia demokracji w czeskiej Pradze!

Warto wiedzieć, że Wojciech Jaruzelski jest ponadto odpowiedzialny za zamordowanie wielu robotników Gdańska, Gdyni, Szczecina i innych miast Wybrzeża w grudniu 1970 roku!

Jaruzelski wyprowadził wojsko, MO, ZOMO, SB itp. przeciwko Narodowi Polskiemu w dniu 13 grudnia 1981roku i jego sumienie obciąża śmierć ponad 100 ofiar stanu wojennego, oraz cofnięcie rozwoju gospodarczego Polski o co najmniej 10 lat!

Polacy mają prawo wiedzieć dlaczego Prezydent RP nie zdegradował jeszcze generała Jaruzelskiego do stopnia kaprala, a Prokurator Generalny nie wysłał dotychczas żadnego listu gończego za tym dyktatorem stanu wojennego?

Rajmund Pollak


3 Responses to Różnica między „okrągłym stołem” a Majdanem

 1. pawel napisał(a):

  Panie Rajmundzie

  Jaruzela, zdaję się, póki co żona ściga i chce rozwodu. Jaruzel ponoć (????) ją zdradza. Widać zdrada to jego natura…

 2. lucyk napisał(a):

  A kto niby miałby zdegradować generała jeżeli to wszystko jest jedną wielką „Rodziną”? A w rodzinie takich rzeczy się nie czyni. Czarne owce co najwyżej wytarga się za ucho i tyle. Ale w tym przypadku nawet nikt by nie odważył się powiedzieć o generale „czarna owca”.

 3. Marko napisał(a):

  General byl tylko pionkiem firmujacym dzialania Ligi Oszustow z zuplenie innego miejsca. Nie mial nic do powiedzenia a kto wie czy nawet nie przystawiono mu lufy do czaszki i nie postawiono ultimatom – grasz albo kulka tobie i rodzince. Zdegradowac i wyslac w kosmos nalezaloby zupelnie inne typy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *