W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Rusza rekrutacja Akademii Liderów Opinii

Instytut Globalizacji otwiera rekrutację na trzecią odsłonę ALO. W tym semestrze słuchacze będą mieli do wyboru aż 3 kursy ALO oraz jeden w ramach Akademii Przywództwa. W najnowszej edycji ALO, poruszone zostaną tematy z zakresu stosunków międzynarodowych, religii i nauk politycznych.Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o stosunkach polsko-niemieckich i polsko-żydowskich, poznają problematykę współczesnego Kościoła, a także poszerzą swoją wiedzę o podstawy filozofii polityki. W ramach trzeciej części Akademii, będziemy gościć min: prof. B. Musiała, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, ks. prof. T. Guza, ks. prof. A.J. Katolo. Wśród wykładów online znajdą się wykłady m.in. prof. Jacka Bartyzela, prof. Zbigniewa Raua, prof. Miłowita Kunińskiego, prof. Bohdana Szlachty.

Akademia Liderów Opinii 3 będzie dostępna zarówno w formule stacjonarnej, jak i online. Dla studentów stacjonarnych, odbywać się będą dwa razy w miesiącu wykłady w Gliwicach i Częstochowie. Współorganizatorami formuły stacjonarnej ww. miastach są odpowiedni gliwicki i częstochowski klub Fronda.pl.

Studenci online, będą mieli dostęp do wszystkich wykładów dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej. Dodatkowo, dzięki platformie, wszyscy studenci będą mieli dostęp do całego szeregu artykułów, tekstów, filmów i testów sprawdzających wiedzę, a także będą mieli kontakt z wykładowcami i innymi uczestnikami.

Dodatkowo, Instytut Globalizacji, wprowadza nową formułę edukacyjną, czyli Supermarket Wiedzy. Dzięki niemu, studenci Akademii Liderów Opinii 3, będą mogli wybrać sobie dodatkowy kurs e-learningowy. Tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w dwóch pierwszych edycjach ALO, polecamy wybór jednej z nich, dostępnych w formule online. Osobom zainteresowanym rozwojem osobistym i zawodowym polecamy zaś Akademię Przywództwa. Kurs ten pozwala na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku przez pracodawców. Akademia Przywództwa, podobnie jak ALO 3, będzie dostępna w formie stacjonarnej (warsztaty w Warszawie) i online (na platformie e-learningowej w Supermarkecie Wiedzy).

Pierwszych 10 zarejestrowanych i opłaconych uczestników otrzyma drugi kurs uzupełniający (ALO1 lub ALO2) w Supermarkecie Wiedzy bez żadnych dodatkowych opłat.

Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość odbycia staży w ciekawych miejscach: Instytucie Globalizacji, portalach fronda.pl i nczas.com, biurach poselskich, senatorskich i europosłów a także w korporacjach i firmach prywatnych. Dodatkowo, aktywni użytkownicy co otrzymają od Instytutu Globalizacji ciekawe pozycje książkowe!

– Nasza oferta przeznaczona jest dla dwóch kategorii osób. Pierwsza to ci, którzy chcą stać się liderami życia publicznego w Polsce. Drudzy chcą po prostu uzupełnić swoją wiedzę. Obie grupy łączy bardzo szeroki horyzont czasowy, który ich interesuje, nie ograniczający się jedynie do doczesności – tłumaczy ideę projektu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Dlatego skupiamy się na wierze, na sumieniu, na wartościach. Bez tego, prędzej czy później, nasze życie kończy się porażką – dodaje.

Dwie pierwsze części Akademii Liderów Opinii okazały się dużym sukcesem. W ramach naszych wykładów gościliśmy m.in. Rafała Ziemkiewicza, Tomasza Terlikowskegoi, Grzegorza Górnego, red. Stanisława Michalkiewicza,  ks. dr Roberta Skrzypczaka, ks. prof. Tadeusza Guza czy ks. prof. Dariusza Oko. Dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej, materiały ALO były dostępne dla osób z całej Polski. W obu częściach Akademii uczestniczyło ponad 100 zarejestrowanych studentów i kilka tysięcy wolnych słuchaczy.

W dwóch pierwszych częściach uczestnicy mogli zapoznać się z podstawowymi problemami polskiego zycia publicznego, poznali podstawy filozofii, dowiedzieli się więcej o mechanizmach manipulacji opinia publiczną, nauczyli się jak prowadzić skuteczną kampanię społeczną, a także wzięli udział warsztatach dziennikarskich. Trzecia edycja Akademii Liderów Opinii, to kolejna porcja rzetelnej wiedzy, ciekawych warsztatów i wybitni wykładowcy.

Rekrutacja na Akademię Liderów Opinii rusza 12 sierpnia i potrwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 1 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: bartczak@globalizacja.org, wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *