Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Rząd PiS bierze się za „antysemitów”? – Marian Miszalski na celowniku

Niedawno w księgarni wojskowej im. gen Stefana Grota-Roweckiego w Łodzi odbyło się spotkanie autorskie red. Mariana Miszalskiego poświęcone jego najnowszej książce "Żydowskie lobby polityczne w Polsce".

Spotkania we wspomnianej księgarni odbywały się dotychczas przy współpracy z biurem poselskim posła PiS, wicepremiera Piotra Glińskiego. Niestety, po spotkaniu z Marianem Miszalskim pan Gliński wycofał się z dalszej współpracy z księgarnią Grota-Roweckiego, gdyż nie spodobał mu się tytuł książki publicysty "Najwyższego Czasu".

Cóż, jak widać, UD-ecka słoma nadal wyłazi z butów wicepremiera "patriotycznego" rządu PiS... Posłuchajcie komentarza samego Mariana Miszalskiego w tej sprawie...


3 Responses to Rząd PiS bierze się za „antysemitów”? – Marian Miszalski na celowniku

 1. Waldemar napisał(a):

  To w Polsce rzadzi gazeta wyborcza? Ciekawe, bardzo ciekawe!

 2. HeS napisał(a):

  @Autor:”Rząd PiS bierze się za „antysemitów”?”

  To nie rząd PiS bierze się za „antysemitów” ale P.Gliński. Proszę nie utożsamiać PiSu z Glińskim.

 3. Paweł napisał(a):

  Rząd w Izraelu obiecał, że będzie zwalczał „antysemityzm” z kraju. Gliński poszedł na pierwszy ogień – jakby nie patrzeć to wicepremier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *