Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Rzesza, Rzesza ponad wszystko

Co łączy prawa własności intelektualnej z obydwiema światowymi wojnami? Okazuje się, że dość wiele. Czym był w istocie Oświęcim i o jakich zbrodniarzach wojennych milczy historia?

Wykład ten to przede wszystkim lekcja tego do czego prowadzi odejście od zasad wolnego rynku, skąd biorą się tak naprawdę socjaliści i w jakim miejscu historii przyszło nam żyć. Wykładowca prezentując fakty zaprasza nas w intelektualną podróż do korzeni europejskiej integracji, której głównym źródłem jest bezgraniczny, szatański i nie mający z wolnością gospodarczą nic wspólnego wyzysk poparty odhumanizowaniem. Niby nic nowego, ale jednak samo zestawienie faktów i ich interpretacja porażają. Można odnieść wrażenie, że stare systemy nie upadają lecz zmieniają tylko metody. Zwierzęca chęć dominacji? Rasa panów? Okazuje się, że we współczesnym świecie to wcale nie mrzonki.Zapraszamy do obejrzenia wykładu Dr Rath’a. To, iż odbywa się on po niemiecku i w nimieckiej stolicy też ma znaczenie, gdyż wskazuje na to, że linia frontu nie przebiega wyłącznie wzdłuż narodowych i terytorialnych granic. Jest być może tuż obok i dlatego nie potrafimy jeszcze walczyć z zakamuflowanym pod warstwami medialnej papki naszym przeciwnikiem. Jedyne co nas wyzwoli to prawda. Zaręczamy, że godzina poświęcona na obejrzenie tego materiału nie będzie zmarnowana.

AK


2 Responses to Rzesza, Rzesza ponad wszystko

  1. Marko napisał(a):

    Ten facet bredzi cos o Lidze Oszustow. Ponoc jej nie ma, a ci, ktorzy mowia, ze jest to internetowi trolle…

  2. Grześ napisał(a):

    @Marko kiedy wreszście przestaniesz pleć brednie z tą Ligą Oszustów do której sam należysz!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *