Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

Seryjny samobójca nadal grasuje? Nie żyje świadek w sprawie Smoleńska

Nie żyje ważny świadek w sprawie katastrofy smoleńskiej. W piwnicy własnego domu znaleziony został przez żonę Remigiusz M., technik Jaka-40, który wylądował na lotnisku w Smoleńsku godzinę przed rozbiciem się tupolewa z prezydentem Kaczyńskim i 95 innymi osobami na pokładzie.

Prokuratura, jak zwykle, już teraz wie, że raczej nie ma mowy o udziale osób trzecich, które mogłyby przyczynić się do śmierci technika Jaka-40. W poniedziałek ma być podjęta decyzja co do ewentualnej sekcji zwłok.My już dziś podajemy jej wynik: ofiara popełniła samobójstwo, miała problemy rodzinne, w ostatnim czasie dziwnie się zachowywała, ostatnio coraz częściej zaglądała do kieliszka, sprawiała wrażenie człowieka w silnej depresji spowodowanej zbyt niską emeryturą wojskową i brakiem zrozumienia wśród najbliższych.

Cóż możemy jeszcze dodać? Chyba tylko to, że czekamy na kompetentne ekspertyzy największego eksperta w dziedzinie lotnictwa w dziejach III RP, Andrzeja Hypkiego ze „Skrzydlatej Polski”….


7 Responses to Seryjny samobójca nadal grasuje? Nie żyje świadek w sprawie Smoleńska

 1. K'un napisał(a):

  Niedługo będą przyjmować zakłady kiedy i kto następny padnie ofiarą samobójcy.

 2. Marko napisał(a):

  Nie trzeba przyjmowac zadnych zakladow. Tam nie bylo zadnego Jaka i zadnego mechanika Remigiusza. Trzeba bylo tylko „uporzadkowac” historie, zeby nikt sie nie czepial „swiadka”. Bo co tu swiadkowac w temacie wymyslonym przez mainstrimowe media i Lige Oszustwo z samym Kat-tschyskim na czele, ktory szwenda sie po stolicy wykorzystujac, ze jest ich dwoch i zawsze mozna powiedziec: pardon, ale to nie ja Lechu tylko Jaro…

 3. paweł napisał(a):

  Nasz diagnoza była bez mała 100-procentowa!
  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5291107,temat.html

 4. gośćó napisał(a):

  to jest otwarta wojna między diasporami, wschonią i zachodnią. Niech się wyżynają w imię Pana

 5. malko napisał(a):

  Jag dugo ten marko kótafon na ten stronie bendiz grasowua

 6. Marko napisał(a):

  Niemiecka prasa nie istnieje. Niech pan nie nazywa prasa Bildy, Spiegle, Welty i inne szmatlawce sterowane przez Lige Oszustow. Czyta pan Fakt, Gowno wybiorcze i tego typu propagandowki – oglupiacze?

  Jak powiedzial Twain: ludzi latwiej oglupic niz im wytlumaczyc, ze zostali oglupieni. Jak widac zgadza sie w pelni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *