Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Sikorski atakuje Korwina. A kiedyś zakładał muszkę na imieniny JKM

Radosław Sikorski wziął na cel Janusza Korwin-Mikkego. Zarzucił mu mianowicie, że jego eurosceptycyzm idzie w parze z sympatią do Władimira Putina.

"W ostatnich dniach przekonaliśmy się że - szczególnie - w naszej części świata można być albo za Unią, a jak się jest przeciwko Unii, to prawie zawsze się jest za prezydentem Putinem. To jest jeden z przykładów. Skrajna eurofobiczna prawica ma sentyment do prezydenta Putina. W tym sensie Korwin daje nam jasny sygnał w kontekście wyborów do PE. Rozumiem pewną fascynację takimi wyrazistymi, odjazdowymi poglądami, wielu młodych ludzi przechodzi przez taką fascynację, tylko uważam, że to co u nas w Polsce jest śmieszne, gdyby nie daj Boże Korwin-Mikke miał pojechać do PE, to już by nas to nie śmieszyło, bo mielibyśmy więcej wstydu i obciachu niż śmiechu" - powiedział minister Sikorski.

Ech, gdzie te czasy kiedy to minister Sikorski bywał na imieninach u JKM. I nawet muszkę przywdziewał...

sikorski_radek

Foto.: PSz/Prokapitalizm.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *