Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

Skończmy z III RP

Kiedy 10 lat temu PiS wygrał wybory, na postkomunistów padł blady strach, że tym razem naprawdę stracą władzę. Ruszyła zmasowana nagonka medialna próbująca maksymalnie ośmieszyć prezydenta i premiera (była niestety dość skuteczna). Po dojściu do władzy Platformy, nam naiwniakom wydawało się, że praktycznie wszystko jedno, która z tych posolidarnościowych partii wygra, bo na pewno stworzą koalicję.


POPiS zdawał się na wyciągnięcie ręki. Tak by było, gdyby nie fakt, że PO miała całkiem inny plan. Była i jest jak widzimy V kolumną niemiecko-rosyjskiego układu, o czym wówczas nie wiedzieliśmy, a do niektórych zwolenników Platformy ta oczywistość nadal nie dociera. Za swój wyłączny cel przyjęła ona unicestwienie PiS. Wzięła się ochoczo do pracy i przez 8 lat niczym innym, prócz licznych wewnątrzplatformianych afer, się nie zajmowała. Żeby jednak ten proces przyspieszyć, podjęto radykalniejsze działania. Jasnowidzący następca prezydenta Lecha Kaczyńskiego słusznie przewidział, że „samoloty spadają” i w ten oto prosty sposób postkomuniści pozbyli się zagrożenia i zaczęli ponownie „umacniać  władzę ludową”, rozpętując propagandę pogardy i nienawiści na nieznaną nigdy wcześniej skalę.
  
Czas przejrzeć na oczy i uświadomić sobie, że wmanipulowano nas  w nienawiść do tych, którzy próbują nas ratować zarówno przed dziką hordą niby uciekinierów, jak i mniej lub bardziej rodzimymi gangsterami. Pozwólmy prezydentowi Andrzejowi Dudzie działać w oparciu o bezwzględną większość w Sejmie. Zadbajmy o to przy urnach wyborczych 25 października.
  
Zanim więc wrócicie z emigracji przygotujcie sobie grunt, żeby ponownie zapuścić korzenie w ojczystej ziemi. Nie wsiadajcie do pociągu byle jakiego, który wywiezie was na manowce. Skorzystajmy z wyborów i wyślijmy III RP na – niekoniecznie zasłużoną – emeryturę. Jeśli chcemy zbudować normalny kraj, musimy zacząć od wykorzystania szansy jaką jest prezydent Duda.
 
Pozdrawiam i do następnej soboty
 
Małgorzata Todd


7 Responses to Skończmy z III RP

 1. Michał Sybirak napisał(a):

  WYBORY PARLAMENTARNE (jakie muszą być wyniki, żeby spełniły się proroctwa) http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-10-04-wybory.html

 2. iwona napisał(a):

  matko jedyna, co za brednie.

 3. Iwon napisał(a):

  Ojcze Jedyny co za słuszne brednie tylko na odwrót!! Odsunięto od władzy Paradę Oszustów ze Stronnikami Lewych Dochodów, którzy będą bruździć i manipulować na potęgę. W to miejsce wybrano DEMOKRATYCZNIE, a mamy ustrój demokratyczny, a więc większość tak chce, Pobożnych i Socjalistów, zwanych również Populizm i Socjalizm. Przez ostatnie 25 lat budowano socjalizm i socjaldemokrację na zachodnioeuropejski styl, przy czy z tych 25 ostatnie 8 lat to konstruowanie socjaldemoliberalizmu. Szkoda, ze Ruch Narodowy z korwinistami i jeszcze kilkoma antysystemowcami, np.Kukiz (oczywiście nie z Petru, przemalowaną Unią Demokratyczną i marksistami i trockistami z Razem) nie dogadali się i nie zbudowali jednego frontu. Kolejne stracone 4 lata szykują się dla Polski. Mój śp.Tato mawiał, że to co zepsuto w jakimś czasie, to żeby odbudować chociaż na bilans zerowy, trzeba mieć dwa razy tyle lat. Więc 8 lat rządów PO/PSL, to trzeba mieć teraz co najmniej 16 lat do startowej pozycji i to pod warunkiem, że NIKT i NIC nie będą agresywnie, perfidnie i podstępnie przeszkadzać. Pożyjemy zobaczymy. Jak Bóg dopuści, to i z kija wypuści. W każdym razie od 26.X.2015 zacznie się budowa SOCJALIZMU pobożnego i być może z elementami narodowego.

 4. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  @Iwon Ma Pani (Pan?) 100% rację!!!
  Wszystko co w naszej mocy róbmy, żeby te 16 lat skrócić!!!
  Dlaczego więc Pani (Pan?) nie zgłosiła (zgłosił) swojej osoby do udziału w piotrkowskiej „Pobudce”?

 5. Iwon napisał(a):

  Bo nie jestem z tego kraju!

 6. Iwon napisał(a):

  Szanowny Panie Piotrze Korzeniowski! Ciekawa sprawa? Składa Pan gratulacje posłom, którzy dostali się z listy Kukiz’15 jako wolnościowcom i tradycjonalistom: p.Rafałowi Wójcikowskiemu z Tomaszowa Mazowieckiego, p.Jackowi Wilkowi z Kongresu Nowej Prawicy i panu Prezesowi Unii Polityki Realnej Bartoszowi Józwiakowi, Józwiakowi, jeszcze raz napiszę JóZwakowi i jeszcze JÓzWAKOWI, a nie Jóźwiakowi, podkreślę ponownie nie JóŹwiakowi i jeszcze NIE JÓźWIAKOWI? (Pamiętam, że w pewnej wypowiedzi na temat swojego adwersarza P. Bartosz JÓZWIAK bardzo był obruszony i oburzony, że przekręcono mu nazwisko na JóŹwiak. To jest Pana Kolegą z UPR czy nie? Skoro paluszek się omsknął i nazwisko przekręciło się, to jest politycznym sojusznikiem czy nie?) Dlaczego robi Pan to na stronie takiej jakiejś, że tak określę dziwacznej? Czy gratulacje panom Wójcikowskiemu, Wilkowi i JóZwiakowi złożył Pan na innych stronach? Ci Panowie są o ile się nie mylę ideowymi i programowymi dziećmi p.J.Korwin-Mikkego i należeli do jego kolejnych partii. Zrazili się w nich do…., może nie zgłębiajmy do kogo, do czego i w jaki sposób. Podobnie jak ja byłem, prze x lat życia swego starego, w 7 bandach i mi wystarczy. Nie mam złudzeń i nie chcę więcej się na kimś i na czymś zawieść, nie lubię i nie chcę przymusu, podpisów, legitymacji, jałowych dyskusji do niczego prowadzących, protokółów i zobowiązań, których nikt nie przestrzega i nie czyta oraz, również ważne, a może przede wszystkim – składek, prezesów, zastępców, skarbników, sekretarzy i co tam w bandach legalnych i tajnych jest ważne i potrzebne. A tak w ogóle to sukcesów w nowej, z nadziejami i kolejnymi złudzeniami partyi. Jak pisze fanatyk demokracji, niejaki p.Bodakowski na portalu „prawy.pl” – ‚SB’ co ma oznaczać SZCZĘŚĆ BOŻE, tak określa organizację Wielce Szanownego Pana Grzegorza Brauna. Ciekawe kret, prowokator wiadomych sił czy coś wie więcej, niż my oficjalnie?

 7. Iwon napisał(a):

  Szanowny Panie Piotrze Korzeniowski! Ciekawa sprawa? Składa Pan gratulacje posłom, którzy dostali się z listy Kukiz’15 jako wolnościowcom i tradycjonalistom: p.Rafałowi Wójcikowskiemu z Tomaszowa Mazowieckiego, p.Jackowi Wilkowi z Kongresu Nowej Prawicy i panu Prezesowi Unii Polityki Realnej Bartoszowi Józwiakowi, Józwiakowi, jeszcze raz napiszę JóZwakowi i jeszcze JÓzWAKOWI, a nie Jóźwiakowi, podkreślę ponownie nie JóŹwiakowi i jeszcze NIE JÓźWIAKOWI? (Pamiętam, że w pewnej wypowiedzi na temat swojego adwersarza P. Bartosz JÓZWIAK bardzo był obruszony i oburzony, że przekręcono mu nazwisko na JóŹwiak. To jest Pana Kolegą z UPR czy nie? Skoro paluszek się omsknął i nazwisko przekręciło się, to jest politycznym sojusznikiem czy nie?) Dlaczego robi Pan to na stronie takiej jakiejś, że tak określę dziwacznej? Czy gratulacje panom Wójcikowskiemu, Wilkowi i JóZwiakowi złożył Pan na innych stronach? Ci Panowie są o ile się nie mylę ideowymi i programowymi dziećmi p.J.Korwin-Mikkego i należeli do jego kolejnych partii. Zrazili się w nich do…., może nie zgłębiajmy do kogo, do czego i w jaki sposób. Podobnie jak ja byłem, przez x lat życia swego starego, w 7 bandach i mi wystarczy. Nie mam złudzeń i nie chcę więcej się na kimś i na czymś zawieść, nie lubię i nie chcę przymusu, podpisów, legitymacji, jałowych dyskusji do niczego prowadzących, protokółów i zobowiązań, których nikt nie przestrzega i nie czyta oraz, również ważne, a może przede wszystkim – składek, prezesów, zastępców, skarbników, sekretarzy i co tam w bandach legalnych i tajnych jest ważne i potrzebne. A tak w ogóle to sukcesów w nowej, z nadziejami i kolejnymi złudzeniami partyi. Jak pisze fanatyk demokracji, niejaki p.Bodakowski na portalu „prawy.pl” – ‚SB’ co ma oznaczać SZCZĘŚĆ BOŻE, tak określa organizację Wielce Szanownego Pana Grzegorza Brauna. Ciekawe kret, prowokator wiadomych sił czy coś wie więcej, niż my oficjalnie wiemy? Wkradły mi się błędy, dlatego poprawiam i rozumiem, że i Pan poprawi swoje, Panie Piotrze Korzeniowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *