USA i Rosja kontra Chiny? Polska w roli dywersanta

Możliwe, że swobodna ręka Moskwy na Ukrainie to kwestia czasu i kolejnych spotkań, a wtedy siłą rzeczy pojawi się pytanie o wiarygodność amerykańskich gwarancji dla Polski Czytaj więcej »

 

Służba sędziego w stanie wojennym nieistotna dla PKW

Nasz Autor, Rajmund Pollak skierował do Państwowej Komisji Wyborczej zapytanie, w której prosi o ustalenie czy jeden z sędziów PKW orzekał w stanie wojennym i później, przeciwko działaczom opozycji.

From: rajmund.pollak
Sent: Friday, November 21, 2014 11:46 AM
To: biuro@kbw.gov.pl
Subject: Orzecznictwo Pana Sędziego Bo­gu­sława Dau­tera w okresie od 13.12.1981 do 4.06.1989r. PILNE!

Szanowny Pan Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sędzia Stefan J. Jaworski

Uprzejmie proszę o informację czy Członek PKW Pan Sędzia Bo­gu­sław Dau­ter uczestniczył w orzekaniu wyroków w okresie od 13.12.1981roku do 4.06.19889roku w sprawach przeciwko związkowcom NSZZ "Solidarność" lub w sprawach przeciw opozycjonistom i działaczom antysocjalistycznym oraz antykomunistycznym?

Rajmund Pollak

*  *  *

Oto skan odpowiedzi jaką Rajmund Pollak otrzymał z PKW (kliknij na obrazek, by go powiększyć)...

pkw_pollak_zrzut

*  *  *

Od Autora: Przewodniczący PKW uznał za nieistotne orzecznictwo Pana Sędziego Bo­gu­sława Dau­tera w okresie od 13.12.1981r do 4.06.1989r.
Skoro dla Przewodniczącego Państwowej Komisji Komisji Wyborczej nie miało wielkiego znaczenia jakie wyroki orzekali sędziowie od 13.12. 1981r do 4.06.1989 roku, to ja się zastanawiam, w jakim państwie my właściwie żyjemy od 1989 roku?
Elity obecnych władz nie dopuściły do budowy IV.R.P.! Zatem, czy my nie tkwimy przypadkiem w PRL BIS?

Rajmund Pollak


One Response to Służba sędziego w stanie wojennym nieistotna dla PKW

  1. Maciej Dybowski napisał(a):

    Jak najbardziej jesteśmy w pokracznym państwie. Świadczy również o tym tzw. minuta ciszy w sejmie, zarządzona przez p.marszałka Radosława Sikorskiego, dla uczczenia panów Świtonia i Mikulskiego. Chyba nie muszę tłumaczyć kto jest kto? Po tej minucie panie i panowie posłowie wybuchnęli radosnym śmiechem. Było to jawne szyderstwo z Polski, Polaków, z patriotyzmu i niepodległości. Rzecz wielce wymowna i wiele wyjaśniająca. Oczywiście dla myślących i czujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *