Czy Polska posiada strategię na wypadek resetu z Rosją?

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że izolacja Rosji, przynajmniej ta oficjalna, powoli acz konsekwentnie przechodzi do historii Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Czy Polska jest neokolonią?

9 maja 2012 roku red. Stanisław Michalkiewicz gościł w Koluszkach. Marcin Janowski przygotował dla nas krótką relację wideo z tego spotkania. Zapraszamy do jej obejrzenia.3 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Czy Polska jest neokolonią?

  1. BelzebubSuperstar napisał(a):

    ok, a tymczasem w Warszawie kolejne podwyżki HGW i premie dla swoich wiernych wymuskanych dupcyngli…może ktoś coś skrobnie na ten konkretny temat, a nie o głupotach!

  2. Marko napisał(a):

    Skrobanie nic nie da. Wez siekiere i odrab tej hydrze leb. Byle szybko bo zaraz stanie przed nia mur przydupasow, obecnych takze na lamach tego portalu, i temat umrze smiercia naturalna.

  3. Paweł napisał(a):

    do roboty gamonie, co mi tu chołota wypisuje, podatki trzeba płacić a nie głupotami się zajmować. Za durni jesteście by historią się interesować. Bo vat do 100% podniesę i córki mi na uslugi oddacie bo was nie stać na spłatę zadłużenia… lewa, prawa, lewa, prawa… no tak już lepiej, i pod nogi się gapić !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *