Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Czy Polska jest neokolonią?

9 maja 2012 roku red. Stanisław Michalkiewicz gościł w Koluszkach. Marcin Janowski przygotował dla nas krótką relację wideo z tego spotkania. Zapraszamy do jej obejrzenia.3 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Czy Polska jest neokolonią?

  1. BelzebubSuperstar napisał(a):

    ok, a tymczasem w Warszawie kolejne podwyżki HGW i premie dla swoich wiernych wymuskanych dupcyngli…może ktoś coś skrobnie na ten konkretny temat, a nie o głupotach!

  2. Marko napisał(a):

    Skrobanie nic nie da. Wez siekiere i odrab tej hydrze leb. Byle szybko bo zaraz stanie przed nia mur przydupasow, obecnych takze na lamach tego portalu, i temat umrze smiercia naturalna.

  3. Paweł napisał(a):

    do roboty gamonie, co mi tu chołota wypisuje, podatki trzeba płacić a nie głupotami się zajmować. Za durni jesteście by historią się interesować. Bo vat do 100% podniesę i córki mi na uslugi oddacie bo was nie stać na spłatę zadłużenia… lewa, prawa, lewa, prawa… no tak już lepiej, i pod nogi się gapić !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *