Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Niech rządzi razwiedka, byle dobrze!

Zapraszamy do wysłuchania relacji z dyskusji jaka miała miejsce po prelekcji wygłoszonej przez redaktora Stanisława Michalkiewicza w dniu 8 czerwca 2010 w Koluszkach. Znany publicysta odpowiada m.in. na pytania o razwiedkę, o to czy działa ona w interesie Polski czy obcych mocarstw, o wybory prezydenckie, o relacje między Polską a sąsiadami, o Unię Europejską, o znaczenie ideologii, o to czy Jezus był prawicowcem, o różnice między lewicą a prawicą… Tematów oczywiście jest więcej, a całe nagranie trwa prawie 2 godziny. Dla sympatyków p. Michalkiewicza to na pewno duża gratka, tym bardziej, że jakość nagrania jest bardzo dobra. Zapraszamy…


mp3_logoPobierz plik cz. 1… (MP3, 6,9 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz 2… (MP3, 7 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz. 3… (MP3, 6,8 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz. 4… (MP3, 6,2 MB) 

Nagrał: Piotr Korzeniowski

Oprac. ISz

Foto. PSz 

 


4 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Niech rządzi razwiedka, byle dobrze!

 1. SF-B52 napisał(a):

  Czyli był list do kapitana SB w latach 80 wieku XX, chyba napisał go pod pseudonimem p.Dzielski, to teraz należy wystosować list otwarty do generałów razwiedki o wyzwolenie się z pod władzy panów sztabowców z Berlina, Moskwy, Brukseli, Waszyngtonu, Jerozolimy, Paryża,…i rządzić WŁASNYM PAŃSTWEM i WŁASNYM NARODEM na WŁASNY RACHUNEK i WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!???

 2. wyborca napisał(a):

  Nie ma żadnego sensu głosować w II turze. Obaj Panowie to równowydajni socjaliści, którzy w najlepszym wypadku wraz z Panem Napieralskim zafundują Polsce wariant “grecki”. Co mogliśmy zrobić, to zrobiliśmy – zagłosowaliśmy na Pana Korwina.
  Z perspektywy wolnościowca i wolnorynkowca nie ma znaczenia, kto bedzie dalej niszczył Polskę – socjaldemokrata Komorowski czy socjalchadek Kaczyński. Lepiej do tego swojej ręki w dniu wyborów nie przykładać!

 3. MarkD napisał(a):

  Witaj,
  pobieram do niedzielnie audycji.
  Pozdrawiam

 4. masd napisał(a):

  I tu pan się myli panie wyborca. Należy iść i skreslić obu, oddając głos nieważny. Pana kartę wyborczą w ramach liczenia może „ktoś” na jednego z kandydatów skierować. Oddając głos niewazny unikamy manipulacji naszą kartą wyborczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *