Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Niech rządzi razwiedka, byle dobrze!

Zapraszamy do wysłuchania relacji z dyskusji jaka miała miejsce po prelekcji wygłoszonej przez redaktora Stanisława Michalkiewicza w dniu 8 czerwca 2010 w Koluszkach. Znany publicysta odpowiada m.in. na pytania o razwiedkę, o to czy działa ona w interesie Polski czy obcych mocarstw, o wybory prezydenckie, o relacje między Polską a sąsiadami, o Unię Europejską, o znaczenie ideologii, o to czy Jezus był prawicowcem, o różnice między lewicą a prawicą… Tematów oczywiście jest więcej, a całe nagranie trwa prawie 2 godziny. Dla sympatyków p. Michalkiewicza to na pewno duża gratka, tym bardziej, że jakość nagrania jest bardzo dobra. Zapraszamy…


mp3_logoPobierz plik cz. 1… (MP3, 6,9 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz 2… (MP3, 7 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz. 3… (MP3, 6,8 MB)

 mp3_logoPobierz plik cz. 4… (MP3, 6,2 MB) 

Nagrał: Piotr Korzeniowski

Oprac. ISz

Foto. PSz 

 


4 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Niech rządzi razwiedka, byle dobrze!

 1. SF-B52 napisał(a):

  Czyli był list do kapitana SB w latach 80 wieku XX, chyba napisał go pod pseudonimem p.Dzielski, to teraz należy wystosować list otwarty do generałów razwiedki o wyzwolenie się z pod władzy panów sztabowców z Berlina, Moskwy, Brukseli, Waszyngtonu, Jerozolimy, Paryża,…i rządzić WŁASNYM PAŃSTWEM i WŁASNYM NARODEM na WŁASNY RACHUNEK i WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!???

 2. wyborca napisał(a):

  Nie ma żadnego sensu głosować w II turze. Obaj Panowie to równowydajni socjaliści, którzy w najlepszym wypadku wraz z Panem Napieralskim zafundują Polsce wariant “grecki”. Co mogliśmy zrobić, to zrobiliśmy – zagłosowaliśmy na Pana Korwina.
  Z perspektywy wolnościowca i wolnorynkowca nie ma znaczenia, kto bedzie dalej niszczył Polskę – socjaldemokrata Komorowski czy socjalchadek Kaczyński. Lepiej do tego swojej ręki w dniu wyborów nie przykładać!

 3. MarkD napisał(a):

  Witaj,
  pobieram do niedzielnie audycji.
  Pozdrawiam

 4. masd napisał(a):

  I tu pan się myli panie wyborca. Należy iść i skreslić obu, oddając głos nieważny. Pana kartę wyborczą w ramach liczenia może „ktoś” na jednego z kandydatów skierować. Oddając głos niewazny unikamy manipulacji naszą kartą wyborczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *