Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: To Niemcy mogą prowokować niepokoje na Śląsku!

Stanisław Michalkiewicz ocenia protesty górników na Śląsku, a także spekuluje, kto może za nimi stać i dlaczego to robi. Koniecznie obejrzyj! (fragment spotkania z mieszkańcami Bełchatowa w dniu 15 stycznia 2015 roku - relacja własna)Nagrali: Maciej Dybowski i Piotr Korzeniowski


11 Responses to Stanisław Michalkiewicz: To Niemcy mogą prowokować niepokoje na Śląsku!

 1. pawel napisał(a):

  Chyba mamy atak na naszą stronę. Zawalają ją anglojęzyczne komentarze, były ich już setki. System przerzuca je od razu do kosza, dlatego nie są widoczne dla Czytelników. Ale trudno nadążyć z ich usuwaniem z kosza. Mogą zapchać przestrzeń na serwerze. Macie jakiś sposób na to, być może, lewackie, g…no?

 2. pawel napisał(a):

  Chwilowo musimy wprowadzić opcję logowania dla komentatorów. Aż atak się uspokoi. Mamy nadzieję, że to pomoże. Za utrudnienia przepraszamy!

 3. pawel napisał(a):

  Duda twierdzi, że rząd prowokuje protesty. A na czyje polecenia z kolei działa rząd? Pan Stanisław Michalkiewicz próbuje dać w powyższym materiale odpowiedź
  http://wpolityce.pl/polityka/230020-piotr-duda-to-rzad-podburzyl-ludzi-do-protestow-to-rzad-wywoluje-wojne-wsrod-spoleczenstwa

 4. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  Proszę zwrócić uwagę, że Pan Stanisław Michalkiewicz nie potępił strajkujących górników, wyraźnie solidaryzuje się z Ludźmi, którzy chcą utrzymać swoje miejsca pracy.

 5. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  Wczoraj na moim balkonie wywiesiłem biało-czerwoną flagę na znak solidarności ze strajkującymi górnikami.

 6. monarchista polski napisał(a):

  Czy będą inne wykłady p.S.Michalkiewicza z 9 stycznia 2015 i z 15 stycznia 2015 ???

 7. paweł napisał(a):

  Będą zamieszczane cyklicznie. Napięcie – jak mawiał pewien klasyk dreszczowców – trzeba stopniować 🙂

 8. górnik powierzchniowy napisał(a):

  Napięcie należy stopniować, lecz żeby nie było za późno na wybuch. Czy wykłady z 9.I.2015(piątek) i z 15.I.2015(czwartek) są nagrane i jest ich możliwość odtwarzania. Tak pytam, aby ułatwić rozeznanie takim różnym.

 9. pawel napisał(a):

  Co Pan ze służb jakichś jest, że taki dociekliwy? Nawet jeśli są nagrane to zapewniam, że zdeponowane są w bezpiecznym miejscu, w kasie pancernej, do której nikt nie ma dostępu. Gdybym miał tonę złota t nie strzegłbym jej tak, jak tych taśm… Taśm prawdy!

 10. górnik powierzchniowy napisał(a):

  Dopytuję, bo nie mam kontaktów telefon z funkami tej stroniczki. A telefony i tak są na podsłuchu i archiwizowane połączenia przez operatorów poszczególnych sieci. To samo w internecie jest. Więc po co ich męczyć i utrudniać życie, sobie również.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *