Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz w szpitalu. Zaczęło się od zapalenia oskrzeli

Kilka dni temu na stronie Stanisława Michalkiewicza pojawiła się informacja o odwołaniu zaplanowanych na najbliższe tygodnie spotkań. Przyczyna? Zły stan zdrowia.

Dziś wiemy już, że Stanisław Michalkiewicz, niezależny i wolnorynkowy publicysta, przebywa w szpitalu. Zaczęło się od zapalenia oskrzeli, a skończyło na podejrzeniu poważnej choroby serca. Portal nczas.com informuje:

"Jak przekazał nam Janusz Korwin-Mikke sytuacja zdrowotna pana Stanisława jest niepokojąca, ale nie ciężka, jak podawały niektóre portale. Od kilku dni pan Stanisław przebywał w domu ponieważ źle się czuł. Dostał zapalenia oskrzeli. W czwartek trafił do szpitala, tam okazało się, że ma tzw. migotanie przedsionków. Trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie mają zostać przeprowadzone kolejne badania".

Módlmy się o szybki powrót do zdrowia dla p. Stanisława Michalkiewicza.

S


2 Responses to Stanisław Michalkiewicz w szpitalu. Zaczęło się od zapalenia oskrzeli

 1. ilona napisał(a):

  Pan Stanisław to skarb narodowy.
  Jedyny niesprzedajny i niezależny publicysta.
  Ogromna erudycja i kultura osobista .
  Właśnie tacy ludzie powinni rządzić państwami.

 2. masd napisał(a):

  Zgadza się Pani Ilono, choć, jeżeli trzeba potrafi zjebutać ciężkim słowem ‚gupkuf’ co udają głupków albo są prowokatorami. Módlmy się do Boga w Trójcy Świętej Jedynego o Jego szybki i pełny powrót do zdrowia, najlepiej na różańcu oraz przez wstawiennictwo świętych związanych z Polską czy z Polski się wywodzących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *