W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Warto głosować na Kongres Nowej Prawicy!

Stanisław Michalkiewicz, znany publicysta związany z prawicą wolnościową, wezwał do głosowania na Kongres Nowej Prawicy. "Polsce potrzeba powiewu nowości, trzeba rozbić system" - twierdzi Michalkiewicz. "Dlatego warto głosować na KNP" - dodaje.


Stanisław Michalkiewicz o KNP...


4 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Warto głosować na Kongres Nowej Prawicy!

  1. pawel napisał(a):

    Janusz Korwin-Mikke dziś w „Kropce nad i” w TVN o 20.00!!!

  2. eremita napisał(a):

    Bardzo dużo będzie zależeć od „SS” jak się zachowa, czy są tam patriotyczne i ideowe czynniki, czy wreszcie zrozumieli, że lepiej rządzić WŁASNYM PAŃSTWEM NA WŁASNY RACHUNEK i ODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIŻ BYĆ POPYCHADŁAMI OBCYCH I ZA NICH NADSTAWIAĆ GŁOWY, DLA INTERESÓW OBCYCH MOCARSTW I BYĆ POŚMIEWISKIEM ORAZ BYĆ BEZ HONORU I AMBICJI. To będzie główny i podstawowy czynnik sprawczy i regulujący czy KNP-JKM i R.N. zaczną się liczyć w polityce w Polsce, Europie i świecie. Jak będą rozwiązywać i realizować powiązania polityczne, ekonomiczne i społeczne międzynarodowe w nawiązaniu do spraw polskich. Tylko „SS” jest w stanie przerzucić wajchę…..

  3. Observer napisał(a):

    Czy warto głosować na KNP? Cytat dnia: „Niegdyś spotykaliśmy w Polsce ludzi, twierdzących, że służba dla Rosji jest równoznaczna ze służbą Ojczyźnie.” – J.Piłsudski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *