Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Warto głosować na Kongres Nowej Prawicy!

Stanisław Michalkiewicz, znany publicysta związany z prawicą wolnościową, wezwał do głosowania na Kongres Nowej Prawicy. "Polsce potrzeba powiewu nowości, trzeba rozbić system" - twierdzi Michalkiewicz. "Dlatego warto głosować na KNP" - dodaje.


Stanisław Michalkiewicz o KNP...


4 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Warto głosować na Kongres Nowej Prawicy!

  1. pawel napisał(a):

    Janusz Korwin-Mikke dziś w „Kropce nad i” w TVN o 20.00!!!

  2. eremita napisał(a):

    Bardzo dużo będzie zależeć od „SS” jak się zachowa, czy są tam patriotyczne i ideowe czynniki, czy wreszcie zrozumieli, że lepiej rządzić WŁASNYM PAŃSTWEM NA WŁASNY RACHUNEK i ODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIŻ BYĆ POPYCHADŁAMI OBCYCH I ZA NICH NADSTAWIAĆ GŁOWY, DLA INTERESÓW OBCYCH MOCARSTW I BYĆ POŚMIEWISKIEM ORAZ BYĆ BEZ HONORU I AMBICJI. To będzie główny i podstawowy czynnik sprawczy i regulujący czy KNP-JKM i R.N. zaczną się liczyć w polityce w Polsce, Europie i świecie. Jak będą rozwiązywać i realizować powiązania polityczne, ekonomiczne i społeczne międzynarodowe w nawiązaniu do spraw polskich. Tylko „SS” jest w stanie przerzucić wajchę…..

  3. Observer napisał(a):

    Czy warto głosować na KNP? Cytat dnia: „Niegdyś spotykaliśmy w Polsce ludzi, twierdzących, że służba dla Rosji jest równoznaczna ze służbą Ojczyźnie.” – J.Piłsudski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *