Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Stanisław Michalkiewicz: Żona Radka Sikorskiego jest mądrzejsza od niego

"Anna Applebaum należy do wpływowego żydowskiego rodu. To mądra, inteligentna kobieta. Wolałbym, żeby ona zajmowała stanowiska, bo jest mądrzejsza od swojego męża. Więcej załatwiłaby dla Polski" - twierdzi Stanisław Michalkiewicz.

Wypowiedź Stanisława Michalkiewicza podczas spotkania z mieszkańcami Bełchatowa w dniu 15 stycznia 2015 roku

Nagrali: Piotr Korzeniowski i Maciej Dybowski


13 Responses to Stanisław Michalkiewicz: Żona Radka Sikorskiego jest mądrzejsza od niego

 1. Logik napisał(a):

  Michal Kiewitz a do jakiego madrego rodu nalezysz wasc?

 2. arriergarda napisał(a):

  Zdaje się, że ‚logik’ to inna ksywka innego lewackiego trolka, który tutaj już z rok temu, po wieloletniej działalności hasał.

 3. Sceptissimus napisał(a):

  Najczęściej upadają fora dyskusyjne, których uczestnicy miast wymiany poglądów na omawiane tematy – zajmują się sobą.

 4. paweł napisał(a):

  Sceptissimus, między Tobą a Logikiem dostrzegam jakąś duchową więź. Zasugeruj mu aby nie obrażał ludzi zmieniając ich nazwiska.

 5. arriergarda napisał(a):

  Panie Pawle przecież pan „Sceptissimus” również przekręca nazwiska pisząc zamiast (będzie podkreślenie o co chodzi, dla mniej kumatych) MichaLkiewicz – MichaŁkiewicz, zupełnie jak ci różni tam trolle. To nie bardzo pomoże.
  Co do wypowiedzi p.Michalkiewicza wydaje mi się, że to żona dawnego MSZ p.Sikorskiego, a obecnego Marszała Sejmu jest pasem transmisyjnym lobby żydowskiego wydającemu rozkazy nie tylko MSZ p.Sikorskiemu, również pozostałym ministrom, ministerkom i premierom, premierżycom rządu PRL-nomier-Zwei. I tu się p.Stanisław Michalkiewicz myli. A że pani Apfelbaum czy Apelbaum jest mądrzejsza od swego męża, to napewno.

 6. paweł napisał(a):

  @arriergarda
  Krytykuje Pan innych, a sam przekręca Pana nazwiska. W tym przypadku nazwisko żony Radzia

 7. Sceptissimus napisał(a):

  Przepraszam. Faktycznie przekręcałem nazwisko pana Michalkiewicza. Nie czyniłem tego w sposób zamierzony. To raczej rodzaj rutyny, który sugerował mi „Michałkiewicza”.
  To trochę tak jakby kogoś kto nazywa się Kowaleski nazwać Kowalewski. Ale oczywiście przyjmuję krytykę, sypię łeb popiołem i obiecuję poprawę.
  Podziwiam Pana Pawła (lub może pawła – z góry przepraszam) za nadprzyrodzoną spostrzegawczość. Faktycznie chętnie nawiązuję więzi duchowe z logikami, i to nawet tymi pisanymi z małej litery…

 8. arriergarda napisał(a):

  Specjalnie przekręciłem, bo w tych kręgach to, co pokolenie albo dekada, to zmiana nazwiska. Wszystko zależy od etapu, należy się odpowiednio maskować. Tak mają. Nie wiedział Pan o tym?

 9. Sceptissimus napisał(a):

  Nie wiedziałem. Ja wogóle wiem niewiele, dlatego cenię wiedzę Michalkiewicza. Brak wiedzy staram się kompensować jak najprostrzym – za to logicznym- rozumowaniem.

 10. arriergarda napisał(a):

  Z tymi „NASZYMI” polityczkami, bo NIE POLITYKAMI jest problem, co chwila się dowiaduję, że małżonkowi mają jakieś takie nie do końca POLSKO brzmiące i NASZE nazwiska. Kandydat na prezydenta Republiki Polskiej, popierany przez PiS, p.Andrzej Duda ma żonę z nazwiskiem, tak jakoś mocno i charakterystycznie brzmiąco.Dziwne to jakieś wszystko.

 11. Sceptissimus napisał(a):

  Jak się zwał, tak się zwał, byleby się dobrze miał – jak mawiali starożytni Polacy.
  W tym tkwi głęboki sens. Polacy potrzebują nie tylko mądrego, ale i służącego ich dobru przywódctwa. Historia dowodzi, że wtedy gdy mieli nieskrępowaną możliwość wyboru – bywało, że dokonywali tego najgorszego. Równie często bywało, że etnicznie obcy władcy sprawowali się lepiej niż potomkowie(?) Sarmatów.
  Myślę, że kluczem do powodzenia jest narodowe morale i inteligencja.

 12. Zbig Grun napisał(a):

  … jak jest możliwe wybranie Prezydenta RP jak żaden z obywateli nie nadaje się do pełnienia tego urzędu? Kto wie jak to jest wtedy możliwe jak nie jest możliwe ?

 13. klemens napisał(a):

  \tradycja wpowadzona przez żydów z watykanu Mieszko I miał żonę żydówkę z Czech…Dobrawkę potem także było parę epizodów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *