Jaki jest ulubiony ustrój lewicy?

Holandia jest krajem wolnym tylko połowicznie. Zakres wolności z roku na rok maleje. Jest coraz więcej regulacji, coraz wyższe podatki Czytaj więcej »

 

Sumliński: Bronisław Komorowski to połączenie bezdennej głupoty i bezwzględnego okrucieństwa

A jednak! Wojciech Sumliński wyszedł obronną ręką z operacyjnej rozgrywki jaką kilka lat temu zainicjowała przeciwko niemu bezpieka III RP. Autor "Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego" gościł 10 grudnia br. w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie opowiedział m.in. o swojej historii.

Spotkanie, na które przybyło około 200 osób, było bardzo interesujące. Zatajona prawda o śmierci ks. Popiełuszki; ciemna strona Bronisława Komorowskiego; kto stoi za zabójstwem Andrzeja Leppera... To tylko niektóre z poruszanych podczas spotkania wątków. Dziś prezentujemy jeden z fragmentów wypowiedzi Wojciecha Sumlińskiego. Wkrótce kolejne!

Organizatorem spotkania była Pobudka.org


3 Responses to Sumliński: Bronisław Komorowski to połączenie bezdennej głupoty i bezwzględnego okrucieństwa

 1. bez przesady napisał(a):

  Bez przesady !!! Było ze sto osób, lecz nie kilka setek. Choć jak na P(l)[i]otrków do tego Trybunalski czyli taki praworządny i sprawiedliwy (???????), to i ta setka to poważna liczba. Znamienne !!!!!!! – nie było żadnego lokalnego,regionalnego czy ogólnopolskiego polityka z list piotrkowskich, tak z partii rządzących, jak i opozycyjnych. Czyżby bali się prawdy i nie bardzo wygodnych pytań i problemów ???????

 2. Waldemar napisał(a):

  Interesujaca historia. Czy nie mozecie dac fragmentow o bezdennej glupocie na swoich lamach? Chetnie poczytamy.

 3. bez przesady napisał(a):

  Aneks do w.w. wypowiedzi, nie bardzo wygodny dla wielu:
  http://prawy.pl/42511-wiceprezes-ksd-wiedziala-kto-zabil-ks-niedzielaka-dlaczego-nie-informowala-o-tym-opinii-publicznej/
  I tak to się plecie i zaplata trochę SS, trochę kryminalnych band, trochę politycznych sitw, trochę bata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *