W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Suwerenność Polski legła na … śmietniku?

Po tym jak Prawo i Sprawiedliwość odstawiło niedawno w sejmie pokazuchę "w obronie suwerenności Polski", przyjmując nawet w tym celu - gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości - stosowną uchwałę, mogło się wydawać, że od tej pory nie będzie już "unita pluł nam w twarz". Tymczasem co się okazuje?


Otóż o tym, że spektakl z "obroną suwerenności" był tylko czczą gadaniną świadczy przykład pierwszy z brzegu - segregacja śmieci. Wszystko wskazuje na to, że temat, który pochłonął już grube miliony pieniędzy podatników i wciąż pochłania nowe, wkrótce zacznie pochłaniać kolejne. Otóż - jak informuje bankier.pl - ministerstwo środowiska przygotowuje zmiany w przepisach, które mają doprowadzić do takiej sytuacji, iż w każdej gminie pojemniki na poszczególne rodzaje odpadów mają mieć takie same kolory. Teraz te kolory są różne, w zależności od tego jak tam dana gmina sobie postanowiła - kierując się zapewne również kosztorysem operacji. A dlaczego mają być jednakowe? No bo tak chce Unia Europejska. Dla niej wszystko i wszędzie musi być takie samo. Typowa komunistyczna ciągota w stronę totalnej unifikacji. A tak w ogóle to PO CO?

Polacy za zabawę w ochronę środowiska zapłacili już olbrzymie kwoty i jeśli wspomniane zmiany w przepisach wejdą w życie, co nałoży na gminy dodatkowe koszty, zapłacą kolejne miliony.

I cóż warta jest hucznie wypromowana przez PiS w sejmie uchwała o "obronie suwerenności", skoro nawet w sprawie śmieci rząd nie potrafi odpowiedzieć jakiemuś durnemu komisarzowi-lewakowi z Brukseli stanowczego "NIE!"?

W


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *