Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Szwajcaria: nie dla płacy minimalnej i pedofilów

Szwajcarzy odrzucili dziś w referendum stawiany przez związki zawodowe postulat wprowadzenia w tym kraju płacy minimalnej.


Związkowcy domagali się, by płace minimalną wpisać do konstytucji i ustalić ją na poziomie 4 tys. franków (ok. 14 tys. zł). Gdyby Szwajcarzy zadecydowali o przyjęciu tego postulatu, Szwajcaria byłaby krajem o najwyższej płacy minimalnej na świecie. Póki co Szwajcarom to nie grozi...

W referendum Szwajcarzy zobligowali również rząd do ustawowego zakazu pedofilom jakiejkolwiek pracy z dziećmi. Zakaz ma trwać aż do osiągnięcia wieku emerytalnego, który w Szwajcarii wynosi 63 lata. Czyli w zasadzie na zawsze.

P


3 Responses to Szwajcaria: nie dla płacy minimalnej i pedofilów

  1. świeży napisał(a):

    A na emeryturce to już szwajcarski pedofil będzie się mógł dobierać do dzieci? Ta Szwajcaria nie jest taka słodka jak czekolada i smakowita jak sery, ma w swoim systemie prawnym przyzwolenie na eutanazję chorych, starców i niedołężnych; czyli można zabijać ludzi zbędnych i obciążających młodych, zdrowych, dynamicznych, zaradnych, bogatych i zadowolonych.

  2. Wojciech Perczak napisał(a):

    Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej i pewnie dlatego może sobie pozwolić na luksus normalności

  3. eremita napisał(a):

    Szwajcaria normalna? Tam gdzie jest zabijanie nienarodzonych i starych oraz chorych, tam nie ma normalności. Zresztą pod naciskiem UE i USA, a z UE Szkoplandu i Francdepartemantów Szwajcaria uległa naciskom i bardzo z tajemnicy banków zrezygnowała; wszystko oczywiście dla dobra tzw. ‚zwykłych ludzi’, a tak naprawdę, aby kontrolować uciekających przed wysokimi, za wysokimi podatkami z UE i USA, a szczególnie ze Szkoplandu i Francdepartamentów. W Europie wydaje się, że jedynymi w miarę, podkreślam w miarę, normalnymi państwami są Białoruś i Rosja, a i to mają zwichrowaną mentalność komunistycznie. Europa upada i gnije. Czy nastąpi przebudzenie i w jakiej formie, czy będą z tego powodu wojny i ofiary – to są obecnie ciekawe pytania; odpowiedzi już wkrótce…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *