Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

To Meksykanie sprowokowali bójkę na plaży w Gdyni

Operator monitoringu filmował grupę meksykańskich marynarzy nie bez powodu – zaczepiali oni polskie kobiety. Zobacz film z monitoringu. Potwierdza się wersja Niezależnej… Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski przyznał, że to nie kibice Ruchu Chorzów pierwsi zaatakowali Meksykanów. Potwierdził w ten sposób informacje portalu niezalezna.pl, który jako jedyny od początku podawał, kto był prawdziwym prowodyrem zajść na plaży w Gdyni.Wirtualna Polska podaje: „Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski tłumaczy, że wbrew wcześniejszym relacjom świadków, to nie kibice Ruchu Chorzów pierwsi zaatakowali Meksykanów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że siedmiu Meksykanów zaczepiało ludzi na plaży, a kiedy zaczepili kibiców doszło do utarczek słownych, szarpaniny i bijatyki z użyciem groźnych przedmiotów takich jak potłuczone butelki”. To dokładne potwierdzenie informacji, jakie od rana podawał portal niezalezna.pl. „Meksykańscy żołnierze wypili tyle, że zaczęli zaczepiać polskie dziewczyny, w sposób mało wyszukany. – Jedna z nich odepchnęła molestującego ją marynarza, na co ten uderzył ją w twarz. Jeden z kibiców ruszył na niego. W czasie starcia Meksykanin dźgnął go czymś ostrym. Kibic trafił do szpitala – opowiada nam świadek wydarzeń. Także drugi z kibiców trafił tam trafiony ostrym narzędziem” – pisaliśmy. W przeciwieństwie do nas inne media urządziły nagonkę na polskich „kiboli”, zarzucając im rasistowską napaść na niewinnych obcokrajowców.

http://vod.gazetapolska.pl/4941-zobacz-film-z-monitoringu-potwierdza-sie-wersja-niezaleznej

W Hiszpanii zostali napadnięci kibice Śląska. Bus fanów wrocławskiego klubu został napadnięty przez sympatyków FC Sewilla, znanych z lewicowych przekonań. Atak mógł mieć związek z niepisaną tradycją tzw. „krojenia flag”. Sektor, na którym zazwyczaj wiszą flagi nie został przyozdobiony. Duża część kibiców Śląska nie dotarła na mecz. Niepotwierdzone informacje mówią o kilku rannych osobach przebywających w szpitalu. Ich stan zdrowia jest nieznany. Rany, które odnieśli poszkodowani, najprawdopodobniej zostały zadane przy pomocy noży, które posiadali napastnicy.

http://niezalezna.pl/45137-polscy-kibice-napadnieci-w-sewilli-co-na-polskie-wladze

Filip Stankiewicz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *