Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Tomasz Sommer dla PROKAPA: Polska to kraj dla liberałów

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z redaktorem naczelnym tygodnika „Najwyższy Czas!”, Tomaszem Sommerem. Marcin Janowski z Prokapitalizm.pl pyta szefa najstarszego prawicowego tygodnika w III RP m.in. o kondycję polskiej prawicy, o wybory, o kryzys… Wywiad z Tomaszem Sommerem jest dostępny na naszym kanale PROKAP TV na YouTube, na którym obejrzeć można także inne filmy…2 Responses to Tomasz Sommer dla PROKAPA: Polska to kraj dla liberałów

  1. Łukasz napisał(a):

    Przełomowego momentu dla tych idei nie będzie w Polsce dopóki kryzys nie pozostawi dwóch alternatyw: skrajnego socjalizmu i liberalizmu. Tylko wtedy można oczekiwać prawdziwego zwrotu. Ale i to tylko wtedy, kiedy skończy się działanie na zasadzie pospolitego ruszenia. Może nadchodzące 3 lata bez wyborów parlamentarnych pozwolą wreszcie porządnie się zorganizować. Zakładając oczywiście, że nie czekają nas przedwczesne wybory parlamentarne.

  2. Altares napisał(a):

    Jest prawdą,że organizacyjnie daliśmy plamę co nie umniejsza działań ludzi chcących pomagać w zdobywaniu podpisów .Obecnie nastał czas spokojnej pracy organizacyjnej oraz edukacyjnej.Tylko starania w tej materii dają nam szansę na zaistnienie w przestrzeni publicznej i dotarcia z naszym programem do zwykłych ludzi.Szkoda tylko,że w obecnych wyborach nie mogliśmy zarejestrować list we wszystkich okręgach.Ale nie traćmy nadziei.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *