Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Tomasz Sommer dla PROKAPA: Polska to kraj dla liberałów

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z redaktorem naczelnym tygodnika „Najwyższy Czas!”, Tomaszem Sommerem. Marcin Janowski z Prokapitalizm.pl pyta szefa najstarszego prawicowego tygodnika w III RP m.in. o kondycję polskiej prawicy, o wybory, o kryzys… Wywiad z Tomaszem Sommerem jest dostępny na naszym kanale PROKAP TV na YouTube, na którym obejrzeć można także inne filmy…2 Responses to Tomasz Sommer dla PROKAPA: Polska to kraj dla liberałów

  1. Łukasz napisał(a):

    Przełomowego momentu dla tych idei nie będzie w Polsce dopóki kryzys nie pozostawi dwóch alternatyw: skrajnego socjalizmu i liberalizmu. Tylko wtedy można oczekiwać prawdziwego zwrotu. Ale i to tylko wtedy, kiedy skończy się działanie na zasadzie pospolitego ruszenia. Może nadchodzące 3 lata bez wyborów parlamentarnych pozwolą wreszcie porządnie się zorganizować. Zakładając oczywiście, że nie czekają nas przedwczesne wybory parlamentarne.

  2. Altares napisał(a):

    Jest prawdą,że organizacyjnie daliśmy plamę co nie umniejsza działań ludzi chcących pomagać w zdobywaniu podpisów .Obecnie nastał czas spokojnej pracy organizacyjnej oraz edukacyjnej.Tylko starania w tej materii dają nam szansę na zaistnienie w przestrzeni publicznej i dotarcia z naszym programem do zwykłych ludzi.Szkoda tylko,że w obecnych wyborach nie mogliśmy zarejestrować list we wszystkich okręgach.Ale nie traćmy nadziei.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *