Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Trwa okupacja siedziby PKW! Grzegorz Braun i Ewa Stankiewicz na czele

Grzegorz Braun, Ewa Stankiewicz oraz inne osoby okupują od dzisiejszego wieczora siedzibę Państwowej Komisji Wyborczej. To protest przeciwko - jak twierdzą protestujący - fałszerstwu wyborów.


Podczas zaimprowizowanej konferencji prasowej, Grzegorz Braun powiedział (za wpolityce.pl): "Przecież w krajach, które jeszcze niedawno zaliczano do tzw. Trzeciego Świata, nie ma problemu, by wyniki wyborów ogłaszać online, właściwie w momencie, gdy głosowanie następuje. Polska to świat nie trzeci czy czwarty, ale Bóg wie który. Polacy są zdani na funkcjonariuszy reżimu, który przestał udawać cokolwiek. Do tej pory frazes demokratyczny jeszcze obowiązywał, jeszcze pudrowano tego trupa… A teraz już nawet nie ma specjalnego udawania, że wybory demokratyczne w Polsce mają coś wspólnego z rzeczywistymi wyborami narodu polskiego. Te wybory są farsą, kpiną, wiele jest napływających z różnych stron kraju informacji o fałszerstwach. Media w ich głównym ścieku przyłączają się do zmowy milczenia, celebryci postpereelowskiej telewizji, tego kartelu i zmowy zdają się nie rozumieć, co się właściwie dzieje i nie stają po stronie narodu i prawdy. Jesteśmy polskimi państwowcami – nie chcemy, by polskie państwo poszło na przemiał, nie chcemy, by zostało rozparcelowane, nie chcemy w Polsce powtórki opłakanych wydarzeń, które miały miejsce na Ukrainie.
Żeby to było możliwe, natychmiast i w tym momencie, trzeba zmieść tę elitę władzy! Tych ludzi, którzy nie widzą problemu w tym, co urządza się w PKW".

Ewa Stankiewicz dodała: "Nie chcieliśmy tak spędzać tego wieczoru, ale skoro organa państwowe nie reagują, to ludzie powinni reagować. Wzywamy wszystkich, by wsparli protestujących, ponieważ mamy bardzo poważną sytuację. Nie pozwólcie sobie wmówić, ulec tym, którzy bagatelizują to, co dzieje się w Polsce".

Jak dotąd policja nie interweniowała.

P


3 Responses to Trwa okupacja siedziby PKW! Grzegorz Braun i Ewa Stankiewicz na czele

  1. sługa Władcy napisał(a):

    Mam nadzieję, że w polskich S.S. obudził się polski duch, patriotyzm i przyzwoitość i mamy początek zamachu stanu dla ratowania polskiej państwowości. OBY!!!!

  2. paweł napisał(a):

    Nie wierzę. Rozejdzie się po kościach, a protestujących wyprowadzą siłą z lokalu, bądź sami wyjdą. No chyba, że w najbliższych godzinach pod siedzibę PKW przyjdzie 100 tys. ludzi. Ale takie rzeczy to chyba tylko na Węgrzech, w Katalonii, w Bułgarii i jeszcze paru innych południowych krajach, gdzie ludzie mają temperament.

  3. Maciej Dybowski napisał(a):

    I po proteście! Żyjesz złudzeniami albo, jak kto woli płonnymi nadziejami p.”sługo Władcy” czy jak ci tam. Wyprowadzili protestujących i już kilku aresztowali i posypią się wyroki w trybie natychmiastowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *