Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

TVN24 – przykład manipulacji prymitywnej

Właśnie puścili w TVN24 program „Czarno na białym”. Bardziej debilnego programu dawno nie widziałem. Zaczęli od ks. Oko, jego życia. Pokazali paru jego znajomych, którzy twierdzą, że dziś go nie poznają, bo kiedyś był ateistą i miał inne poglądy. Skończyli pytaniem: kim ks. Oko będzie za parę lat?Potem wzięli się za poseł Kempę, która w sejmie walczy z gender. Zaczęli od gender, a skończyli na rozliczaniu poseł Kempy z tego, jak często spotyka się z wyborcami w swoim okręgu wyborczym.

Potem przeskoczyli na miejscowość Łapy, dlatego, że tamtejsi radni przyjęli antygenderowską uchwałę. Skończyli na tym, że w Łapach jest wielkie bezrobocie, i że cukrownia w Łapach padła….

Rzadko oglądam TV, ale myślałem – po tym, co nie raz czytam – że w TVN24 pracują jacyś sprawniejsi manipulatorzy. Okazuje się jednak, że manipulacje tej TV są tak prymitywne, że ręce opadają. I jeszcze ta poważna mina pani prowadzącej program… 🙂

Paweł Sztąberek


2 Responses to TVN24 – przykład manipulacji prymitywnej

  1. Marko napisał(a):

    A po co TVN ma miec sprawniejszych manipulantow skoro za pare groszy moze miec takich, jakich ma tez odbiorcow. A 90 % odbiorcow tej stacji to ludzie na poziomie mentalnym pana Zenka -ladowacza cegiel i pani Jadzi z baru przy drodze do Pcimia.

  2. ćma napisał(a):

    Nie ma mego wpisu. Od wczoraj. Czyżby awaria strony, atak blokujący lewackich hakerów czy cenzura prewencyjna – bo były brzydkie słowa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *