Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Unię kochamy i kochać będziemy!

Jeśli ktoś jeszcze myślał, że jako obywatel Unii Europejskiej (tak, tak, po podpisaniu przez prezydenta Kaczyńskiego Traktatu lizbońskiego jesteśmy obywatelami UE) sam może decydować o tym, co może pić, palić itp… jest głęboko w błędzie. Bardzo głęboko…Mniej więcej tak głęboko, jak głęboko w dupie mają go eurobiurokraci. Właśnie docierają do nas wieści, że ci wszechwiedzący i wszechogarniający idioci, tym razem w postaci ministrów zdrowia państw UE, zakazali sprzedaży na terenie Unii papierosów mentolowych (ma o tym dyskutować jeszcze PE – sprawa ponoć nieprzesądzona ). Nawet minister zdrowia III RP, sługus Tuska, Arłukowicz apelował o to, by tego zakazu nie wprowadzać. A jak argumentował? Stwierdził mianowicie, że przyczyni się on do wzrostu nastrojów eurosceptycznych w Polsce. Powiedział ponadto: „Kontrowersyjne wydaje się całkowite zakazanie dodatków stosowanych w tradycyjnych wyrobach tytoniowych od wielu lat, takich jak mentol, stosowany od lat 30. XX wieku”.

No proszę, Polacy mają nagle stać się eurosceptyczni dlatego, że zakażą im palić?

Pan Arłukowicz jest chyba zbyt naiwny. Myślę, że Polakom nie przemówi do rozsądku nawet sytuacja, kiedy to każdy żonaty Polak będzie musiał raz w tygodniu oddawać swoją żonę na noc do jakiegoś unijnego komisarza. Fakt, w Bułgarii ludzie potrafili zbuntować się w momencie, gdy otrzymali wysokie rachunki za prąd, a w Brazylii, gdzie wzrosły opłaty za komunikację miejską.

Ale nie u nas, u nas takie numery nie przejdą. Fakt, będziemy chować się po kątach i w konspiracji palić jakieś zakupione na melinie mentole, ale jednocześnie nadal będziemy kochać Unię Europejską, bo kasę daje… A tym, że powoli dochodzimy już do szczytów absurdu, mało kto raczej się przejmie…

P


7 Responses to Unię kochamy i kochać będziemy!

 1. Marko napisał(a):

  Jak zwykle Pan zle to interpretuje. Obywatel znad Wisly jest juz typowym ciulem kapitalistycznym, bezmozgowcem oprawionym przez was wspanialy produkt jakim jest wolne spoleczenstwo indywidualistyczne. On juz nie nalezy do grupy, z nikim sie nie integruje i nie identyfikuje. Sasiad obok zdycha – a ch… go to obchodzi. Dla niego najwazniejsze jest to, aby zaspokoic swoj egoizm, czyli bedzie palil te kiepy w ukryciu, to dla niego najwazniejsze. No ale walczcie dalej o te wolnosc, niech kazdy robi co chce. Juz Pan widzi absurd, tylko ciagle nie rozumie – z powodu swojej slabosci nr 1 czyli nieumietejnosci logicznego kojarzenia faktow – z czego to wynika.. UE winna, urzednicy…NIE!!! To wy jestescie winni, daliscie wladze swoim wlasnym oprawcom, on korzystaja z przyzwolenia na „wolnosc”.

 2. krzyś napisał(a):

  Kolejne perełki Marko:”Obywatel znad Wisly jest juz typowym ciulem kapitalistycznym, bezmozgowcem oprawionym przez was wspanialy produkt jakim jest wolne społeczeństwo indywidualistyczne.” i dalej:”UE winna, urzednicy…NIE!!! To wy jestescie winni, daliscie wladze swoim wlasnym oprawcom, on korzystaja z przyzwolenia na „wolnosc”. – ta ostatnia perełka najlepsza,normalnie przeciwnik wolności a jednak jej największy znawca.Marko musisz założyć swojego bloga.przecież Ty się tutaj marnujesz… miałbyś spore grono lewaków,pasożytów i innych socjalistycznych obrońców praw człowieka pracy za czytelników,mówię serio,pomyśl o tym a my tymczasem czekamy na dalsze kwieciste wytłumaczenie nam na czym polega ten menedżerski system broniący przed wyzyskiem :-)))))))

 3. Grześ napisał(a):

  @krzyś!Podzielam w pełni powyższy komentarz.Marko to WIRUS tego portalu!!

 4. belzebub napisał(a):

  Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że Sikorski mając Żydowską żonkę, a Rostowski będąc Żydkiem i obywatelem Brytyjskim piastują tak wysokie funkcje w Państwie? Czytam obecnie pewną książkę z okresu I wojny światowej i tak takich nonsensów nie ma!!! Jak to możliwe, że goście mający korzyści finansowe z innych państw, kierują tak wielkimi resortami? Czy może jestem przewrażliwiony i nikomu to nie przeszkadza?

 5. Halleth napisał(a):

  @belzebub ja na przyklad teraz pracuje w Niemczech. Zalozmy, ze moja zona jest muzlumanka / zydowka, czy co tam chcesz. Wyobrazmy sobie, ze po 20 latach pobytu tu postanawiam wrocic do PL. Dostaje teke ministra XXX. I juz widze Twoj komentarz „wytłumaczcie mi jak to możliwe…”. Czepianie sie kto z kim i po co jest bez sensu, biorac pod uwage, ze znajomy mojego znajomego mojego znajomego mojego znajomego zna dowolna osobe na ziemi. Belzebub, zamiast na korzenie, patrz na owoce.

 6. belzebub napisał(a):

  to jak pracujesz w DE, to nie wypowiadaj się o owocach pracy tych dwój…polityków izraelskich! Aha i zostań tam, bo tutaj nie masz po co wracać dzięki nim…

 7. belzebub napisał(a):

  Polska dla Polaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *