Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

Unijny pedofil we Wrocławiu

Z naszej poczty: Oświadczenie władz Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego. „Wyrażamy swoje głębokie oburzenie z powodu formuły „Otwartych Debat Europejskich”, jakie odbędą się w 24 kwietnia br. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Sposób w jaki dobrano zarówno osoby biorące w nich udział, jak i prowadzącego jedną z debat jest skandaliczny i urąga wszelkim standardom akademickim.Po pierwsze, debatować będą między sobą przede wszystkim przedstawiciele lewicy, nierzadko w jej najskrajniejszym, zarówno na gruncie polskim, jak i europejskim, wydaniu.

Po drugie, prowadzącym jedną z debat będzie Roman Kurkiewicz, publicysta o jednoznacznie sprofilowanych poglądach, który nigdy nie dał się poznać jako osoba bezstronnie prowadząca jakiekolwiek dyskusje. Człowiek, który „wsławił” się m.in. pochwałami dla terrorystycznych działań Frakcji Czerwonej Armii.

Po trzecie, wśród dyskutantów znalazły się osoby takie jak Janusz Palikot, twierdzący, że „Polacy powinni się wyrzec swojej tożsamości narodowej” czy Daniel Cohn Bendit. Ten ostatni jest znanym w całej Europie aktywistą lewackim, który w swojej autobiografii bez ogródek przyznawał się do praktyk pedofilskich.

Urządzanie na publicznej uczelni sabatu skrajnej lewicy, w którym udział wezmą osoby znane z antypolskich wypowiedzi, jawni pedofile i zwolennicy czerwonego terroryzmu jest po prostu skandaliczne. Jest to kompromitacja Uniwersytetu Wrocławskiego i kpina z pojęcia debaty akademickiej. Jako przedstawiciele organizacji zrzeszających m.in. studentów wielu polskich uczelni zdecydowanie protestujemy przeciwko tego typu praktykom”.

Aleksander Krejckant, Kierownik Główny ONR
Tomasz Pałasz, Prezes MW


2 Responses to Unijny pedofil we Wrocławiu

  1. Marko napisał(a):

    Tak i ten protest przeczyta za chwile Janusz z Penisem w reku i Bandyta pedofil, nie znajacy jezyka polskiego. A czemu panowie nie pojdziecie tam i nie przegonicie tej tluszczy? Przeciez was oburzonych jest wiecej niz trzech czy czterech pederastow. Czyzby tylko puste gadanie w powietrze pod publiczke?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *