Ile łącznie płacimy podatku?

Nie wiadomo, w Internecie pojawiają się coraz to nowe wartości całkowitego obciążenia podatkowego, raz jest to 55%, innym razem 69% Czytaj więcej »

 

Upadek rozgrywa się na naszych oczach

O książce Johna Bagota Glubba "Cykl życia imperium", która ukazała się niedawno nakładem Fundacji PAFERE i firmy QBS, pisaliśmy kilka tygodni temu. Dziś, tych wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na jej pobranie z internetowego kiosku Fundacji, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna promocyjnego.


Przypominamy, że pozycję Glubba znaleźć można TU . Tam też znajdują się inne pozycje wydane przez PAFERE. Choć książki te pobrać można bezpłatnie, Fundacja liczy na dobrowolne wsparcie jej działalności, przypominając, że PAFERE utrzymuje się wyłącznie z dobrowolnych datków od osób prywatnych. Żadna złotówka wydana na działalność edukacyjną przez PAFERE, nie pochodzi z pieniędzy podatników.

Przy okazji informujemy, że Fundacja PAFERE zorganizowała zbiórkę funduszy na rozesłanie książki Johna Glubba do tych, którzy mają bezpośredni wpływ na Polskę, czyli do parlamentarzystów. Zachęcamy do wsparcia tej akcji. Link do AKCJI!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *