Grzegorz Braun o Jonny’m Danielsie: Ktoś >>Polaczków<< musi tutaj obrabiać

Kretyn, antysemita, rasista, siewca nienawiści - takimi epitetami, Jonny Danniels, działacz żydowski, ostatnio bardzo aktywny w Polsce, nazywa Grzegorza Brauna Czytaj więcej »

 

Upamiętnią ukraińskie ludobójstwo na Polakach

W czwartek 7 lipca od godz. 13.00 środowiska kresowe, narodowe i patriotyczne demonstrują w Warszawie na ul. Wiejskiej pod Sejmem poparcie dla USTAWY o ustanowieniu dnia 11 Lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar ukraińskiego LUDOBÓJSTWA 1939-47 na Polakach w Małopolsce Wschodniej i na Wołyniu.


Podczas wiecu delegacja środowisk kresowych uda się do Sejmu do Marszałka Kuchcińskiego aby złożyć List Otwarty do parlamentarzystów w tej sprawie.

Po zakończeniu demonstracji pod Sejmem ok. godz. 15.00 jej uczestnicy przejdą Marszem Pamięci - ulicami: Wiejską, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem - pod tablicę poświęconą Pomordowanym przez OUN - UPA, która znajduje się na ścianie Domu Polonii przy ul. Krakowskie Przedmieście 64.

Organizatorami demonstracji są: Witold Listowski (Prezes Patriotycznego Związku Organizacji Kresowych i Kombatanckich) oraz Stanisław Srokowski (działacz kresowy, pisarz, autor scenariusza do powstającego filmu "Wołyń").

Oprócz Organizatorów do zabrania głosu podczas demonstracji zostali zaproszeni m.in.: ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski, Grzegorz Braun a także przedstawiciele ONR, Młodzieży Wszechpolskiej, Falangi i innych organizacji.

W


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *