Czy Premier Morawiecki odważy się unieważnić haniebną umowę z Fiatem?

100 lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości obowiązuje w RP umowa podpisana w 1992 roku przez ówczesnego Ministra Finansów Andrzeja Olechowskiego Czytaj więcej »

 

UPR ma koalicjanta?

Z naszej poczty…

„Unia Polityki Realnej z dużą satysfakcją przyjęła pojawienie się na scenie samorządowej organizacji Wspólnota Małych Ojczyzn. Jak podkreśla jej lider pan Maciej Eckardt Wspólnota to stowarzyszenie, które nie organizuje się przeciw partiom politycznym, ale obok nich.

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją samorządową, która ma pozytywny stosunek do naszych postulatów programowych. Tym bardziej, że jednym z fundamentów idei UPR jest znaczna decentralizacja państwa oraz oddanie w ręce samorządów tych spraw o których dziś decyduje Warszawa a które z powodzeniem mogą być realizowane na szczeblu samorządu – Magdalena Kocik (UPR).

Samorządy w Polsce są dziś upartyjnione, na wszystko brakuje pieniędzy a urzędnicy zamiast rozwiązywać realne problemy mieszkańców kłócą się o partyjne stołki i synekury. UPR w wyborach samorządowych chce podjąć współpracę z organizacjami pozarządowymi, grupami mieszkańców oraz osobami, które chcą zrobić coś pozytywnego dla swojej własnej Małej Ojczyzny. Zapraszamy do współpracy” – czytamy w oświadczeniu UPR


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *