Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

UPR przeciw obrzydliwej indoktrynacji

Unia Polityki Realnej sprzeciwia się indoktrynacji dzieci w zerówkach i zmuszaniu ich do uczenia się wierszy ku czci Unii Europejskiej.

„To skandaliczna sprawa, nad którą nie możemy przejść obojętnie – sprawa dotyczy dzieci, które mają jeszcze kruchą kształtującą się psychikę. Poddawanie jakiejkolwiek indoktrynacji dzieci jest obrzydliwe” – mówi Grzegorz Grocki z Unii Polityki Realnej.

Według informacji podanych przez ” Nasz Dziennik” sześcioletnie dzieci zmusza się do nauki wierszy rodem z sowieckiej propagandy : „…Do Unii też należeć chcę, to drugi dom, więc cieszę się…”

UPR uważa, że uzasadnione są protesty rodziców przeciw traktowaniu ich dzieci przedmiotowo i cynicznym poddawaniu indoktrynacji. „Protestowaliśmy przeciw obowiązkowi szkolnemu dla sześciolatków i teraz poprzemy rodziców, którzy stają w obronie swoich dzieci” – dodaje Grzegorz Grocki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *