Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

UPR przeciw obrzydliwej indoktrynacji

Unia Polityki Realnej sprzeciwia się indoktrynacji dzieci w zerówkach i zmuszaniu ich do uczenia się wierszy ku czci Unii Europejskiej.

„To skandaliczna sprawa, nad którą nie możemy przejść obojętnie – sprawa dotyczy dzieci, które mają jeszcze kruchą kształtującą się psychikę. Poddawanie jakiejkolwiek indoktrynacji dzieci jest obrzydliwe” – mówi Grzegorz Grocki z Unii Polityki Realnej.

Według informacji podanych przez ” Nasz Dziennik” sześcioletnie dzieci zmusza się do nauki wierszy rodem z sowieckiej propagandy : „…Do Unii też należeć chcę, to drugi dom, więc cieszę się…”

UPR uważa, że uzasadnione są protesty rodziców przeciw traktowaniu ich dzieci przedmiotowo i cynicznym poddawaniu indoktrynacji. „Protestowaliśmy przeciw obowiązkowi szkolnemu dla sześciolatków i teraz poprzemy rodziców, którzy stają w obronie swoich dzieci” – dodaje Grzegorz Grocki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *