Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Uwaga! To nie jest reklama! Burdele w szkołach?

Dyrektor szkoły to zacna funkcja. Zaszczytna i w ogóle… Jak zobaczymy poniżej docenia ją również Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze, która wydaje specjalistyczne pismo „Miesięcznik Dyrektora Szkoły”.Wydawca tak rekomenduje swoje czasopismo: „Miesięcznik Dyrektora Szkoły” powstał z myślą o dyrektorach, których celem jest kompetentne i nowatorskie zarządzanie placówką oświatową. Na łamach czasopisma porad udzielają specjaliści z zakresu prawa oświatowego, trenerzy, dyrektorzy z wieloletnim stażem, doświadczeni metodycy, psychologowie, pedagodzy, terapeuci oraz osoby związane ze środowiskiem szkolnym. W „Miesięczniku Dyrektora Szkoły” znajdą Państwo aktualności prawnooświatowe, porady doświadczonych specjalistów, innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania i procesów edukacyjnych oraz wywiady z wybitnymi teoretykami i praktykami”.

A oto okładka najnowszego numeru! Może ktoś ma jakiś komentarz?


2 Responses to Uwaga! To nie jest reklama! Burdele w szkołach?

  1. bobola napisał(a):

    Skoro jest juz sprzet to teraz pora na zajecia w grupach.

  2. przemądrzałe bydlę napisał(a):

    „Stomatolodzy także są odpowiedzialni za to, by zwracać uwagę na to, czy ich najmłodsi pacjenci nie są ofiarami przemocy ze strony dorosłych” – stwierdził Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka…

    http://www.pch24.pl/rzecznik-praw-dziecka-wzywa-dentystow-do-walki,13965,i.html#ixzz2Q0lUb5jg

    Jestem wolnorynkowcem, ale jak pojawi się jakiś faszystowski dyktator w Polsce, który da nadzieję na zatrzymanie tego, co chcą z nami zrobić, to go poprę (i to z bronią w ręku, jeśli będzie trzeba). Socjalizm jakoś zniosę (i tak całe życie w nim żyję), ale tego bolszewizmu kulturowego to już na pewno nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *