Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

W aucie posła Wójcikowskiego uszkodzone były przewody hamulcowe

Wokół tragicznej śmierci posła Rafała Wójcikowskiego ze stycznia br. narasta coraz więcej wątpliwości. Dziennik "Rzeczpospolita" dotarł do materiałów, z których wynika, że w samochodzie posła stwierdzono uszkodzenie przewodów hamulcowych.


Według biegłych nie oznacza to jeszcze, że uszkodzenie dokonane zostało umyślnie, choć żadnej wersji zdarzeń nie można wykluczyć. Samochód posła cały czas jest badany przez wyspecjalizowane instytuty. Prokuratura cały czas prowadzi śledztwo.

Przypominamy wykład, który śp. Rafał Wójcikowski, wygłoszony podczas Pikniku Wolnościowego, który odbył się w Wiśniowej Górze w 2009 roku. Wykład poświęcony jest m.in. problemom demograficznym. Jaka przyszłość czeka Polskę? Jak przyszłość czeka Europę?

S


One Response to W aucie posła Wójcikowskiego uszkodzone były przewody hamulcowe

  1. Waldemar napisał(a):

    Uszkodzone hamulce bo facet chcial naprawiac uszkodzony system powszechnie znany pod nazwa KAPITALIZM. Nie wiedzial tylko ze systemu naprawic nie da sie a wszelkie proby beda karane „uszkodzeniem hamulca”. Naprawiac cos co swietnie dziala w jedna strone czyli w duchu wielkiego kapitalu, to podcinanie galezi na ktorej siedza wyzyskiwacze kapitalistyczni. Oni tego nie beda tolerowac… On tego nie wiedzial?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *