Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

W rocznicę katastrofy smoleńskiej – film Kamila Kisiela

Za kilka dni minie pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej, podczas której zginęła cała 96 osobowa polska delegacja lecąca do Katynia uczcić zamordowanych przez Sowietów w 1940 roku polskich oficerów.

Z okazji tej rocznicy, publicysta Prokapitalizm.pl, Kamil Kisiel przygotował 14-minutowy film przypominający tamte wydarzenia. W opisie do filmu Kamil Kisiel zauważa: „Warto, w rocznicę katastrofy, przypomnieć sobie atmosferę z czasu żałoby. Warto przypomnieć, że naród komunikuje się ze sobą na poziomie ponadpartyjnym i że wydarzenia historyczne są dla wszystkich jego członków wspólne. Katastrofa smoleńska ugruntowała absurdalny front w polskim społeczeństwie, tymczasem powinna być szansą dla ponownego zbudowania więzi narodowych i mocnego formułowania naszego interesu narodowego oraz wymuszania jego realizacji na rządzących. Tymczasem Polacy ciągle patrzą na siebie spod szyldu partyjnego”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu…


One Response to W rocznicę katastrofy smoleńskiej – film Kamila Kisiela

  1. kazimierz napisał(a):

    Katastrofa smoleńska ugruntowała absurdalny front w polskim społeczeństwie, tymczasem powinna być szansą dla ponownego zbudowania więzi narodowych i mocnego formułowania naszego interesu narodowego oraz wymuszania jego realizacji na rządzących. Tymczasem Polacy ciągle patrzą na siebie spod szyldu partyjnego”.

    B. dziękuję autorowi za wysiłek włożony w ten film.
    Autor powinien wiedzieć dlaczego przebudzenie zostało przerwane -nagonka medialna mediów polskojęzycznych, wrogich Polsce, sterowanych przez agenturę wpływu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *