Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

Wesprzyj Klausa!

Nagonka na prezydenta Czech Vaclava Klausa, by podpisał się pod traktatem lizbońskim nasila się. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał były prezydent Czech, odpowiednik polskiego Mazowieckiego abo Michnika, Vaclav Havel. Stwierdził on, że „(…) Odmowny stosunek Klausa do traktatu jest bardzo nieodpowiedzialny i niebezpieczny. Jego postępowanie szkodzi republice, jest to nieodpowiedzialne niezrozumienie naszej konstytucji. Wywołuje to u mnie znaczny niesmak, szkodzi to opinii Republiki Czeskiej w Europie”.

Tymczasem na stronie internetowej http://supportvaclavklaus.wordpress.com/ można wesprzeć prezydenta Czech wysyłając petycję wzywającą do niepodpisywania traktatu lizbońskiego. Do tej pory podpisało ją już ponad 14 tysięcy internautów, którzy nie przejęli się „niesmakiem” „autorytetu moralnego”, p. Havla.

Zachęcamy do podpisania się pod petycją. Dopóki jest nadzieja…

Link do strony z petycją: http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html

P.


7 Responses to Wesprzyj Klausa!

 1. Win napisał(a):

  Podpisujcie petycje!!

  taj nawiasem – czy to nie kolejny już oczywisty dowód beznadziei demokracji i idiotyzmu ludzi, że na stronie koniecpzpn.pl podobno zarejestrowało się już 150 000 ludzi a nikt nie protestuje przeciwko Lechowi „zdrajcy” Kaczyńskiemu?

 2. bartek napisał(a):

  Haha, dałem piętnastotysięczny podpis!

 3. Michał Nawrocki napisał(a):

  Naciski na dobrowolność to nowa wizja demokracji.

 4. Romek napisał(a):

  Większość Czechów popiera żądanie swojego prezydenta, by uzupełnić tekst Traktatu z Lizbony zastrzeżeniem, które ograniczy obowiązywanie Karty Praw Podstawowych wobec Republiki Czeskiej. Mam nadzieję, że po uzupełnieniu tekstu Traktatu, Klaus szybko podpisze traktat biorąc przykład z naszego prezydenta 🙂

 5. Romek napisał(a):

  No i już podpisał 🙂 W końcu Unia Europejska będzie na prawdę zjednoczona i silna 🙂 A Polska w Unii także silniej reprezentowana 🙂

 6. liberał napisał(a):

  Romek się cieszy bo już niedługa czipa będzie miał pod skórą i dzięki temu będzie bardziej bezpieczny 😀

 7. paweł napisał(a):

  Cóż, Romek jaki jest, każdy widzi… Oczywiście nie życzę mu źle, ale wazeliniarze też skończyli na gilotynie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *