Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Wieczór autorski Roberta Gwiazdowskiego

Z naszej poczty…

Wydawnictwo PROHIBITA zaprasza na wieczór autorski Roberta Gwiazdowskiego połączony z promocją nowej książki „A nie mówiłem?”. Spotkanie odbędzie się 12 stycznia (czwartek) o godz. 18:00 w auli głównej Domu Literatury w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 87/89).


Podczas spotkania oprócz książki „A nie mówiłem?” będzie można nabyć wszystkie książki Wydawnictwa PROHIBITA oraz szereg innych wartościowych książek ekonomicznych.

Serdecznie prosimy o podzielenie się informacją ze znajomymi.

Strona wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/137226059727061/

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu mogą nabyć książkę w księgarni Multibook.pl Dla Klientów księgarni książki ze specjalną dedykacją Autora.

http://multibook.pl/2571,robert-gwiazdowski-a-nie-mowilem-.html

Paweł Toboła-Pertkiewicz


One Response to Wieczór autorski Roberta Gwiazdowskiego

  1. Marko napisał(a):

    Panie Tobola niech pan zapyta pana profesora o firme MNI i caly ten dziwny uklad w jakim on dziala. Ma pan obywatelska odwage? Niestety gdybym nie byl wlasnie w trakcie wspinaczki na Mount Everst sam bym go chetnie zapytal. Bo to mi smierdzi jak nogi piechura po marszu od Moskwy pod Reichstag. Czekamy zatem na pana raport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *