Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Wielki sukces policji!!!

Policjanci z Tuszyna zabezpieczyli w pomieszczeniach mieszkalnych należących do dwóch mężczyzn w wieku 47 i 76 lat  ponad 4 litry alkoholu bez polskich znaków akcyzy, urządzenie służące do domowego wyrobu alkoholu oraz 90 litrów  zacieru. Teraz odpowiedzą za swoją nielegalną działalność oraz posiadanie alkoholu.

8 czerwca 2009 roku w godzinach porannych kryminalni weszli jednocześnie do mieszkań dwóch mężczyzn w miejscowości Tuszyn, gdyż na podstawie posiadanych informacji miał znajdować się nielegalny alkohol. Informacje te potwierdziły przeszukania. W pomieszczeniach 47 latka kryminalni znaleźli 7 szklanych butelek pół litrowych z alkoholem niewiadomego pochodzenia, natomiast u starszego oprócz nielegalnego alkoholu ujawnili i zabezpieczyli sprzęt służący do jego domowego wyrobu oraz około 90 litrów przygotowanego zacieru. Ponadto kryminalni ustalili, że w drugim przypadku produkcją alkoholu zajmuje się ojciec z synem. Teraz cała trójka odpowie na pytania kryminalnych.  47 latek jedynie za posiadanie alkoholu bez polskich znaków akcyzy zaś ojciec z synem za nielegalny jego wyrób.

Za: serwis internetowy policji

Od redakcji: Cóż, policja ma „wielki sukces”, a państwo się raduje, bo odniosło „wielkie zwycięstwo” w walce o monopol spirytusowy 🙂


2 Responses to Wielki sukces policji!!!

  1. sceptyk napisał(a):

    I dlatego również nie będzie polskiego wina. Bo durne prawo wiąże pomysłowym i chcącym działać ludziom mozliwości.

  2. paweł napisał(a):

    to odnieśli sukces,statystyki wzrosły,BRAWO BRAWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *