Wojska Obrony Terytorialnej – zalety i wady

Ostatnie ćwierćwiecze było raczej okresem marginalizacji polskich sił zbrojnych. Świadczy o tym chociażby spadek liczebności wojska z 340 000 żołnierzy w 1990 r. do około 105 000 w 2016 r Czytaj więcej »

 

Wojciech Cejrowski dla PROKAPA

Już wkrótce Wywiad PROKAPA z Wojciechem Cejrowskim. Twórca popularnego przed laty programu telewizyjnego „WC Kwadrans” i obecnie emitowanego „Boso przez świat”, autor wielu bestsellerów książkowych, opowie o swoich doświadczeniach telewizyjnych i podróżniczych, przedstawi własną definicję ustroju III RP, zdradzi czy możemy się nauczyć czegoś od ludów, które odwiedza w dżungli, przedstawi co sądzi o katastrofie smoleńskiej oraz co myśli o obietnicach premiera Tuska. Wyzna również, co czuł w momencie, gdy prezydent Kaczyński podpisywał Traktat z Lizbony…

Już wkrótce na naszym portalu wywiad z Wojciechem Cejrowskim!…


4 Responses to Wojciech Cejrowski dla PROKAPA

 1. SF-B52 napisał(a):

  No nie wiem, no nie wiem, czy wywiad z kanalią i rozczarowaniem wg p.Kamila Kisiela jest dobrym posunięciem? A właściwie to dlaczego wg p.Kamila p.Cejrowski jest Kanalią i rozczarowaniem?

 2. Michał napisał(a):

  będzie ciekawie:)

 3. kamil napisał(a):

  Pan Cejrowski jest rozczarowaniem (a nie kanalią), gdyż poparł pana Marka Jurka, a nie Korwina-Mikke. Motywował to obroną życia przez Marka Jurka, podczas, gdy UPR robiło to samo. W dodatku w innych kwestiach byliśmy bliżsi poglądom pana WC. Nie rozumiałem więc poparcia dla chrześcijańskiego socjalisty, który z jednej strony broni życia, a z drugiej popierał przedłużenie misji w Iraku.

 4. kamil napisał(a):

  Ale to zdopingowało mnie do paru zmian w artykule. Proszę teraz spojrzeć – będzie większa jasność. Ja pana Cejrowskiego uwielbiam za WC Kwadrans i popieranie kapitalizmu i nie chciałbym, by ktoś pomyślał jak pan SF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *