Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Wojciech Cejrowski dla PROKAPA

Już wkrótce Wywiad PROKAPA z Wojciechem Cejrowskim. Twórca popularnego przed laty programu telewizyjnego „WC Kwadrans” i obecnie emitowanego „Boso przez świat”, autor wielu bestsellerów książkowych, opowie o swoich doświadczeniach telewizyjnych i podróżniczych, przedstawi własną definicję ustroju III RP, zdradzi czy możemy się nauczyć czegoś od ludów, które odwiedza w dżungli, przedstawi co sądzi o katastrofie smoleńskiej oraz co myśli o obietnicach premiera Tuska. Wyzna również, co czuł w momencie, gdy prezydent Kaczyński podpisywał Traktat z Lizbony…

Już wkrótce na naszym portalu wywiad z Wojciechem Cejrowskim!…


4 Responses to Wojciech Cejrowski dla PROKAPA

 1. SF-B52 napisał(a):

  No nie wiem, no nie wiem, czy wywiad z kanalią i rozczarowaniem wg p.Kamila Kisiela jest dobrym posunięciem? A właściwie to dlaczego wg p.Kamila p.Cejrowski jest Kanalią i rozczarowaniem?

 2. Michał napisał(a):

  będzie ciekawie:)

 3. kamil napisał(a):

  Pan Cejrowski jest rozczarowaniem (a nie kanalią), gdyż poparł pana Marka Jurka, a nie Korwina-Mikke. Motywował to obroną życia przez Marka Jurka, podczas, gdy UPR robiło to samo. W dodatku w innych kwestiach byliśmy bliżsi poglądom pana WC. Nie rozumiałem więc poparcia dla chrześcijańskiego socjalisty, który z jednej strony broni życia, a z drugiej popierał przedłużenie misji w Iraku.

 4. kamil napisał(a):

  Ale to zdopingowało mnie do paru zmian w artykule. Proszę teraz spojrzeć – będzie większa jasność. Ja pana Cejrowskiego uwielbiam za WC Kwadrans i popieranie kapitalizmu i nie chciałbym, by ktoś pomyślał jak pan SF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *