Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Wolnorynkowcy nie popierają Komorowskiego – wynika z naszego sondażu

Według sondażu wyborczego portalu Prokapitalizm.pl zdecydowane zwycięstwo odniósł Jarosław Kaczyński. Na 119 głosujących do godz. 20.00 2 lipca 2010 roku, zdobył on 60 głosów, co dało 50%. Bronisław Komorowski otrzymał jedynie 8 głosów – 7%. 36 osób, tj. 36% zapowiedziało, że nie weźmie w ogóle udziału w wyborach, a 13 głosujących – 11% – zadeklarowało, że pójdzie na wybory, ale wrzuci głos nieważny, skreślając obu kandydatów.

W najnowszym sondażu zagłosowało znacznie mnie osób niż w sondażu przed pierwszą turą, kiedy to wyraziło swoją opinię prawie 600 osób. Może to oznaczać m.in. spadek zainteresowania drugą turą wyborów, co może z kolei odbić się negatywnie na wyborczej frekwencji. Nasz sondaż pokazuje też, że Bronisław Komorowski nie cieszy się prawie żadnym poparciem wśród wolnorynkowych czytelników portalu i zdecydowana większość poprze w drugiej turze Jarosława Kaczyńskiego a spora część nie pójdzie w ogóle do urn.

Przypominamy, że swój głos w sondażu oddać można jeszcze przez kilka godzin, do 24.00.

P


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *