Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Wpływy mniejszości żydowskiej w Polsce na przestrzeni wieków – Michalkiewicz, Płużański, Żebrowski

Dlaczego niektórzy żydzi nie lubią Polaków, co kryje się za nazwą Zakonu Synów Przymierza, jak żydzi realizują swoje cele w RP, czym jest antysemityzm, dlaczego w III RP nie można prowadzić normalnej debaty o historii, jaki błąd popełnił prezydent Duda? To tylko nieliczne pytania, na które starali się odpowiedzieć, zaproszeni przez Bełchatowian dla Narodu, paneliści: Stanisław Michalkiewicz, Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski.


Debata z ich udziałem odbyła się 23 września 2017 roku w Bełchatowie. Zapraszamy do jej wysłuchania - prawie 3 godziny pasjonującego spotkania!


2 Responses to Wpływy mniejszości żydowskiej w Polsce na przestrzeni wieków – Michalkiewicz, Płużański, Żebrowski

  1. masd napisał(a):

    Miały być zadawane pytania przez publiczność! Nawet 3 pytań nie dało się wcisnąć????? Trochę organizatorzy przedobrzyli. I za bardzo skupiono się na sprawie żydowskiej, a za mało na niemieckiej, ukraińskiej i na innych, czytaj mahometańskiej.

  2. pawel napisał(a):

    Może większa dyscyplina w czasie wypowiedzi powinna być. Ale gdyby spotkanie trwało nawet 8 godzin to i tak mało kto opuściłby salę. Pan Stanisław Michalkiewicz potrafi wprowadzić ferment nawet tam, gdzie wydawać by się mogło, że wszyscy prelegenci maja podobne poglądy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *