Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Wybory na Prokapie trwają

Można jeszcze zagłosować w sondzie prezydenckiej Prokapa. Do tej pory głosy oddało 417 czytelników. Zdecydowanie prowadzi Janusz Korwin-Mikke, który uzyskał u nas 316 głosów, co daje mu 76 procent. Na drugim miejscu z 58 głosami znajduje się Jarosław Kaczyński. Dalsze pozycje zajmują: Marek Jurek , Bronisław Komorowski, Andrzej Lepper i Kornel Morawiecki. Siódmy jest Grzegorz Napieralski.


Zapraszamy do udziału w sondażu, który znajduje się na stronie głównej portalu. Kampania wciąż trwa.

P.


4 Responses to Wybory na Prokapie trwają

 1. kamil napisał(a):

  zastanawiam się jakim cudem Pan Kaczyński ma tyle głosów – to już lepiej Marka Jurka, te same prerogatywy narodowe, a jego rychły minister gospodarki, pan Zawisza, dużo bardziej wolnorynkowy.

 2. paweł napisał(a):

  Kaczyński idzie w sondażu Prokapa jak burza. Nie wiem czy Korwinowi woda sodowa do głowy nie walnęła z powodu tych 3 procent w notowaniach w TVN-ie. Kompletnie olał udział w debacie internetowej naszego portalu. Nie zdziwię się, jeśli te zaniedbania skończą się dla niego wynikiem 0,5 proc.

 3. Lucid napisał(a):

  paweł, skoro na prokapie Korwin ma 76% poparcia to kogo tutaj ma przekonywać do kolibra? Lepiej niech się produkuje na środku któregoś z miejskich placów. Tutaj ludzie mają poglądy wyrobione.

 4. paweł napisał(a):

  Dla JKM to 5 minut roboty, a wiem, że tu też są ludzie niezdecydowani. I wiem też, że dzięki nam pewną część udało się przekonać. Ale może być więcej. Cóż, taka to juz jest ta obrzydliwa demokracja, że zabiegać trzeba o każdy głos… Jestem pewny, że Pan Janusz to rozumie.
  Pozdrawiam
  P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *