Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Wybory na Prokapie trwają

Można jeszcze zagłosować w sondzie prezydenckiej Prokapa. Do tej pory głosy oddało 417 czytelników. Zdecydowanie prowadzi Janusz Korwin-Mikke, który uzyskał u nas 316 głosów, co daje mu 76 procent. Na drugim miejscu z 58 głosami znajduje się Jarosław Kaczyński. Dalsze pozycje zajmują: Marek Jurek , Bronisław Komorowski, Andrzej Lepper i Kornel Morawiecki. Siódmy jest Grzegorz Napieralski.


Zapraszamy do udziału w sondażu, który znajduje się na stronie głównej portalu. Kampania wciąż trwa.

P.


4 Responses to Wybory na Prokapie trwają

 1. kamil napisał(a):

  zastanawiam się jakim cudem Pan Kaczyński ma tyle głosów – to już lepiej Marka Jurka, te same prerogatywy narodowe, a jego rychły minister gospodarki, pan Zawisza, dużo bardziej wolnorynkowy.

 2. paweł napisał(a):

  Kaczyński idzie w sondażu Prokapa jak burza. Nie wiem czy Korwinowi woda sodowa do głowy nie walnęła z powodu tych 3 procent w notowaniach w TVN-ie. Kompletnie olał udział w debacie internetowej naszego portalu. Nie zdziwię się, jeśli te zaniedbania skończą się dla niego wynikiem 0,5 proc.

 3. Lucid napisał(a):

  paweł, skoro na prokapie Korwin ma 76% poparcia to kogo tutaj ma przekonywać do kolibra? Lepiej niech się produkuje na środku któregoś z miejskich placów. Tutaj ludzie mają poglądy wyrobione.

 4. paweł napisał(a):

  Dla JKM to 5 minut roboty, a wiem, że tu też są ludzie niezdecydowani. I wiem też, że dzięki nam pewną część udało się przekonać. Ale może być więcej. Cóż, taka to juz jest ta obrzydliwa demokracja, że zabiegać trzeba o każdy głos… Jestem pewny, że Pan Janusz to rozumie.
  Pozdrawiam
  P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *