Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Wyniki konkursu „List do rządzących”

Pragniemy z przyjemnością poinformować, że Jury konkursu PAFERE „List do rządzących – jak zwiększyć zakres wolności gospodarczej w Polsce” wyłoniło jego zwycięzców (portal Prokapitalizm.pl był patronem medialnym tego konkursu).

Członkowie Jury, Panowie: profesor Henryk Krzyżanowski, Jan Wojciech Kubań oraz Krzysztof Zawitkowski podkreślali, że tematy wyróżnionych prac zostały przez zwycięzców ujęte oryginalnie.Pierwsze miejsce zdobył Rafał Dostatni z Tarczyna. Drugie miejsce zajął Maciej Aureliusz Zapolski z Jeleniej Góry. Trzecie miejsce Jury przyznało Marcie Nowickiej ze Świekatowa, natomiast autorem pracy wyróżnionej został Mateusz Teska ze Szczańca. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej informacji oraz listy zwycięzców…


2 Responses to Wyniki konkursu „List do rządzących”

  1. Marko napisał(a):

    Najbardziej zabawny jest student o nazwisku Teska. Rzad nie jest od tworzenia miejsc pracy i od dawana zatrudnienia. No to w takim razie od czego jest ten (nie)rzad? Od kradziezy jak widac i taki studencina im wlasnie jeszcze pomaga. Chlopie takim gledzeniem juz przegrales swoje zycie a jako student historii masz jak w banku bezrobocie albo jakies fuchy za 800 zl. I dam ci dobra rade – jak studiujesz historie to sie nigdy nie wypowiadaj w tematach gospodarczych. To tak jakby slepy mowil o kolorach.

  2. belzebub napisał(a):

    chyba pierwszy raz zgodzę się z Panem Marko…rząd, który pozwala na lecenie w ch.. z pracownikami zatrudnionymi na śmieciowych umowach w zachodnich korporacjach to dupa a nie rząd! Niestety pracodawcy mają przyzwolenie na przekręty i efekt jest jaki jest, że tacy studenci dymają za garść ryżu, lub poniżają się u Brytów! Może nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *