Czy cel stawiany aptece kłóci się z celami wolnego rynku?

Cele wolnego rynku są jasno określone, ponieważ zadaniem wolnego rynku jest zwiększenie konkurencyjności towarów i usług na rynku Czytaj więcej »

 

Zalety partnerstwa w programie ComperiaLead

Słyszałeś o ComperiaLead? Wiesz, na czym polegają programy partnerskie? Jeżeli nie, koniecznie musisz to zmienić. Niniejsze programy to sposób na stały dochód. Trzeba tylko zamieścić na swoim portalu internetowym narzędzie służące do porównywania produktów finansowych, a już wkrótce otrzymamy pierwszą wypłatę. Wystarczy, że użytkownik odwiedzający naszą witrynę zdecyduje się na zakup określonego produktu bądź wyśle formularz. Jakie zalety – poza pewnym zarobkiem – daje uczestnictwo w programie?

Przede wszystkim program partnerski ComperiaLead składa się z profesjonalnego zespołu, który z pasją i pomysłami podchodzi do wykonywanych przez siebie zadań. Każdy partner decydujący się na współpracę może korzystać z pomocy indywidualnego konsultanta. Doradca jest przy nim od początku działań i wspiera go w rozwiązywaniu każdej trudności. Dzięki indywidualnemu podejściu klienci mogą liczyć na fachowe konsultacje zawsze, gdy tego potrzebują.

Po drugie, ComperiaLead udostępnia tylko innowacyjne narzędzia pozwalające na tworzenie porównywarek finansowych zgodnych z oczekiwaniami partnera. Szeroki wybór możliwości pozwala na zrealizowanie każdego pomysłu. Można wykorzystać widgety, linki, bannery, a nawet sporządzić własne oferty przedstawiające tylko wybrane przez nas parametry. Stworzona przez nas porównywarka z pewnością przyciągnie klientów, a my otrzymamy należny nam zysk.

Rejestracja w programie jest szybka i prosta. ComperiaLead ogranicza formalności do minimum, dlatego umowa zostaje zawarta już w momencie założenia konta. Nie trzeba chodzić na pocztę ani podpisywać dodatkowych dokumentów. Ponadto ComperiaLead daje bogatą ofertę produktową. Współpracuje z około 25 najlepszymi instytucjami finansowymi w kraju gwarantując tylko najlepsze opcje finansowe. Zawsze aktualizuje dane w porównywarkach, dlatego klienci nie muszą obawiać się błędnych informacji i przypadkowego wprowadzania ich w błąd.

Potencjalni partnerzy zastanawiający się nad podjęciem decyzji o przystąpieniu do współpracy, mogą zapoznać się z opiniami dotychczasowych użytkowników. Ich satysfakcja i zadowolenie na pewno zmotywuje nas do działania. Na koniec trzeba dodać, iż ComperiaLead udostępnia przejrzysty panel administracyjny ułatwiając korzystanie z dostępnych narzędzi. Intuicyjny interfejs nie wymaga informatycznej wiedzy. Jest łatwy w obsłudze i umożliwia nawet stworzenie własnego portalu od podstaw, a następnie udostępnienie na nim wybranych narzędzi porównujących produkty finansowe. Warto też skorzystać z atrakcyjnych konkursów z nagrodami.

ComperiaLead to nieodzowne zalety współpracy i prosty sposób na zarabianie w sieci.