Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Zalety własnej centrali telefonicznej

Niezawodna centrala telefoniczna to ważny element dobrego funkcjonowania wielu dużych korporacji i mniejszych firm. Nowoczesna centrala gwarantuje zaawansowane usługi telekomunikacyjne, a także wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania.

Jednym z innowacyjnych rozwiązań związanych z centralą telefoniczną jest SIP Trunk. Dzięki tej usłudze możliwa jest realizacja wszystkich połączeń telefonicznych w danej firmie za pośrednictwem sieci IP. W ten sposób można znacznie obniżyć koszty ponoszone na połączenia telefoniczne. Usługę tę określić można jako wirtualny kanał fizyczny. Dzięki niemu za pomocą linii firmy telefonicznej, łączącej ze sobą różne centrale, realizowane są połączenia wykonywane pomiędzy centralami. Rozwiązanie to może być zastosowane w miejsce tradycyjnych linii ISDN, bądź też jako uzupełnienie do wykorzystywanych już łączy ISDN. W ten sposób powstaje niezwykle elastyczne rozwiązanie telefoniczne.

SIP Trunking przeznaczony jest głównie dla większych firm, a także instytucji, które dysponują już odpowiednią infrastrukturą, m.in. posiadają centralę PBX (softwarową lub hardwarową).

W pakiecie usług podstawowych tego systemu są publiczne numery telefonów - istnieje możliwość wybrania numerów z 49 stref numeracyjnych w Polsce. Istotną kwestią jest także opcja realizowania połączeń telefonicznych przy pomocy protokołu SIP wraz z identyfikacją połączeń przychodzących i wychodzących. Inne możliwości SIP Trunku to indywidualna taryfa na ruch wychodzący, wirtualny faks oraz analiza obecnego billingu, a także panel online z dostępem do billingu. Poza tym zapewnione jest wsparcie we wdrożeniu i utrzymanie usługi.

W wachlarzu usług dodatkowych znajdują się numery specjalne 801, numery zagraniczne oraz numery złote i srebrne. Poza tym można liczyć na utrzymanie przeniesionego numeru, a także na rejestrację rozmów.

Niezwykle nowoczesna i innowacyjne usługa SIP Trunkingu to w głównej mierze komfortowa realizacja wszystkich połączeń telefonicznych w firmie za pośrednictwem sieci IP. Poza tym oferowane są najwyższej klasy zabezpieczenia systemów telekomunikacyjnych. To wszystko przekłada się z jednej strony na wygodę użytkowania, zaś z drugiej strony - na wymierne korzyści w postaci znacznych oszczędności na rachunkach za połączenia telefoniczne.